






| Производитель | Lian Li |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Назначение | Игровой |
| Состояние | Новое |
| USB: | 2x USB 3.0 |
|---|---|
| Блок питания | Без БЖ |
| Вбудовані вентилятори: | 3x 120 мм |
| Габарити: | 478x229x494 мм |
| К-сть 2,5" відсіків: | 6 |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 |
| К-сть слотів розширення: | 7 |
| Цвет | Белый |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 176 мм |
| Макс. довжина відео, до: | 384 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Пластик, Загартоване скло |
| Можливість встановлення СВО: | Немає |
| Місць під СВО: | Немає |
| Місць під вентилятори: | 8 |
| Місць під вентиляторизбоку: | Немає |
| Місць під вентиляторизверху: | 2x 120 мм |
| Місць під вентиляториззаду: | 1x 120 мм |
| Місць під вентиляторизнизу: | 2x 120 мм |
| Місць під вентиляториспереду: | 3x 120 мм |
| Наявність в магазинах | Одеса |
| Пилові фільтри: | Є |
| Підсвічування корпусу: | Немає |
| Розташування БЖ: | Нижнє |
| Тип товара | Корпус |
| Типоразмер | Mid-Tower |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX, E-ATX |
| Штатні вентилятори: | 3 |
Пропонуємо до Вашої уваги Корпус Lian Li LANCOOL II Mesh ARGB White (G99.LAN2MRS.50) Без БЖ
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: LANCOOL II MESH RGB має сітчасту передню панель і сітчасту нижню ліву панель кожуха, решітчасту вентиляційну решітку та вбудовані вентилятори RGB, що забезпечують рясний повітряний потік, що спрямовується до ваших високопродуктивних компонентів, при цьому прикрашаючи систему дотиком RGB. Завдяки сітчастій передній панелі LANCOOL II MESH забезпечує відмінний повітряний потік у корпусі, упаковуючи три 120-мм вентилятори ARGB, які ефективно охолоджують компонент у складанні ПК користувача та можуть керувати за допомогою кнопки на порті введення-виводу. 9 і підтримує максимальну довжину графічного процесора 384 мм та максимальну висоту 176 мм. Заглушка для кабельного розведення з подвійним загартованим склом для огляду інтер'єру.