



| Производитель | Noctua |
|---|---|
| Гарантийный срок | 72 мес |
| Напряжение питания | 12 В |
| Назначение | Для корпуса |
| Состояние | Новое |
| Габарити | 140x140x25мм |
|---|---|
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| Цвет | Бежево-коричневий |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Оплата частинами | ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, |
| Повітрянний потік: | 82.52 CFM |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM)+ перехідник |
| Ресурс роботи: | 150 тис. годин |
| Розмір вентилятора: | 140 мм |
| Уровень шума | 25 Дб |
| Тип подшипника | Магнітний |
| Тип | Вентилятор |
| Частота обертів: | 1500 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Вентилятор Noctua NF-A14 PWM 140mm (NF-A14 PWM)
Гарантія: 72 міс.
Доп. опис: Noctua NF-A14 PWM розміри якого становлять 140 x 140 x 25 мм, вентилятор виконаний в темних і світлих коричневих тонах, лопаті виготовлені за технологією Flow Acceleration Channels серії "А", рама вентилятора виготовлена за технологією Advanced Acoustic Optimisation, гідродинамічний підшипник. Завдяки унікальній конструкції рами і лез NF-A14 PWM має низький рівень шуму і високою ефективністю. Даний тип вентилятора відмінно підійде для габаритних систем охолодження.