




| Производитель | Gamemax |
|---|---|
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Назначение | Рабочая станция |
| Состояние | Новое |
| Типоразмер | Midi-Tower |
| USB: | 2x USB 2.0, 2x USB 3.0 |
|---|---|
| Блок питания | 400 |
| Вбудовані вентилятори: | Немає |
| Габарити: | 405x175x365 мм |
| Дизайн передньої панелі: | Суцільна |
| К-сть 2,5" відсіків: | Немає |
| К-сть 3,5" відсіків всеред.: | 2 |
| К-сть слотів розширення: | 7 |
| Цвет | Черный |
| Кількість 5,25" відсіків: | Немає |
| Макс. висота кулера ЦП, до: | 150 мм |
| Макс. довжина відео, до: | 320 мм |
| Матеріали корпуса: | Сталь, Пластик |
| Можливість встановлення СВО: | Немає |
| Місць під СВО: | Немає |
| Місць під вентилятори: | 1 |
| Місць під вентиляторизбоку: | Немає |
| Місць під вентиляторизверху: | Немає |
| Місць під вентиляториззаду: | 1x 92 мм |
| Місць під вентиляторизнизу: | Немає |
| Місць під вентиляториспереду: | Немає |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 5 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Пилові фільтри: | Немає |
| Підсвічування корпусу: | Немає |
| Розташування БЖ: | Зверху |
| Тип товара | Корпус |
| Форм-фактор плати: | ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Штатні вентилятори: | Немає |
Представляем Вашему вниманию Корпус GameMax ET-211 400W (ET-211-400) 400 Вт
Гарантия: 24 мес.
Доп. описание: