







| Производитель | Gamemax |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Материал радиатора | Алюминий |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket AM4, Socket 775, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1366, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 160 |
| Габарити | 135x105x160мм |
| Габарити: | 160х135х105 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 6 |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальний TDP: | 230 |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 72 CFM |
| Подсветка | ARGB |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Уровень шума | 29 Дб |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 2000 об/хв |
Представляем Вашему вниманию Кулер для процессора GameMax Gamma 600 (Gamma 600)
Гарантия: 12 мес.
Доп. описание: