





| Производитель | ID-Cooling |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Шариковый |
| Вага в упаковці, брутто (кг): | 0.31 кг |
|---|---|
| Габарити: | 93x100x30 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 4 |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 100 |
| Матеріал корпуса: | Алюміній |
| Оплата частинами | ПриватБанк 3 міс, ПУМБ 3 міс, |
| Повітрянний потік: | 40 CFM |
| Назначение | Для процесора |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | PWM |
| Розміри Fan: | 92х92х12 мм |
| Уровень шума | 36 Дб |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700 |
| Сумісність з AMD: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+ |
| Сумісність з Intel: | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Повітряне |
| Частота обертів: | 800-3600 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора ID-Cooling IS-30,intel amd (IS-30)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: Підтримувані сокети: Intel: 1151/1150/1155/1156, AMD: AM4/FM2+/FM2/FM1/AM3+/AM3/AM2+/AM2
Потужність, що розсіюється: 100 Вт
Роз’єм для підключення вентиляторів - 4-pin
Максимальна швидкість обертання - 3600 об/хв