



| Производитель | Noctua |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 160 |
| Габарити | 150x135x160мм |
| Габарити: | 160x150x135 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 6 |
| Цвет | Бежево-коричневий |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 220 |
| Материал радиатора | Алюміній + Мідь |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 82.52 CFM |
| Назначение | Для процесора |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Ресурс роботи: | 150 тис. годин |
| Уровень шума | 19-24 Дб |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket AM4, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 2011, Socket 2066 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип подшипника | Гідродинамічний 2-го покоління |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 300-1500 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Noctua NH-D15S 1700 AM5 (NH-D15S_)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: Для процесорів - INTEL, AMD, під сокет - FM2, 2011-3, 1151, FM2+, 1150, 1155, 1156, 2011, AM2, AM2+, AM3, AM3+, FM1, тип системи охолодження - активна (кулер), матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 140 мм, максимальна швидкість обертання вентиляторів - 1500 об/хв, система підшипників - FDB Bearing (гідродинамічний), рівень шуму - 24.6 dB, роз'єми живлення - 4-pin, підсвітка - немає, 6 теплових труб