






| Производитель | Xilence |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Socket | AM2, AM3, FM1, FM2, AM4, 1150, 1155, 1156, 2011, 2011 v3, 1151, 1151 v2, 1200 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 156мм |
| Габарити | 124x108x156мм |
| Габарити: | 142 x120 x71.6 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 3 |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 150 |
| Матеріал корпуса: | Алюміній |
| Повітрянний потік: | 61.2 CFM |
| Подсветка | RGB |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Уровень шума | 26 Дб |
| Сокет: | Socket AM2, Socket AM2+, Socket AM3, Socket AM3+, Socket FM1, Socket FM2, Socket FM2+, Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 2011, Socket 2011 v3 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 500-1800 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Xilence M403PRO.W.ARGB 3HP COOLER UNIVERSAL (XC229)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: Повітряне охолодження для процесора; мінімальна швидкість обертання: 1200 об / хв; матеріал радіатора: алюміній + мідна основа і 7 теплових трубок; рівень шуму: 12,8-24,3 дБ; регулювання обертів: PWM; розмір вентилятора: 135x135x22 / 120x120x25 мм.