





| Производитель | Noctua |
|---|---|
| Гарантийный срок | 72 мес |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Socket | Socket AM2, Socket AM3, Socket FM1, Socket FM2, Socket AM4, Socket 1150, Socket 1155, Socket 1156, Socket 2011, Socket 2011 v3, Socket 2066, Socket 1151, Socket 1151 v2, Socket 1200, Socket 1700, Socket 1851 |
|---|---|
| Висота охолодження, мм: | 125 |
| Габарити | 95x95x125мм |
| Габарити: | 125x95x95 мм |
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 5 |
| Цвет | Бежево-коричневий |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 140 |
| Материал радиатора | Алюміній + Мідь |
| Оплата частинами | monobank 3 міс, ПриватБанк 4 міс, ПУМБ 4 міс, àбанк 3 міс, eDilo 1 міс, |
| Повітрянний потік: | 46.44 CFM |
| Назначение | Для процесора |
| Подсветка | Немає |
| Регулювання обертів/живлення: | авто (PWM) |
| Ресурс роботи: | 150 тис. годин |
| Уровень шума | 23 Дб |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип подшипника | Магнітний |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Активний кулер |
| Частота обертів: | 400-2000 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Noctua NH-U9S 1700 AM5 (NH-U9S)
Гарантія: 72 міс.
Доп. опис: