






| Производитель | Deepcool |
|---|---|
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Напряжение питания | 12 В |
| Состояние | Новое |
| Тип подшипника | Гидродинамический |
| Назначение | Для процессора |
| Габарити: | 129x86x155 мм |
|---|---|
| Живлення і тип конектора: | 4pin |
| К-сть мідних трубок: | 4 |
| Цвет | Чёрный |
| Конструкция | Баштова |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальний TDP: | 180 |
| Матеріал корпуса: | Алюміній |
| Повітрянний потік: | 64.4 CFM |
| Подсветка | Синій |
| Регулювання обертів/живлення: | PWM |
| Розміри: | 120x120x25 мм |
| Уровень шума | 28 Дб |
| Сумісність з AMD: | Socket AM4, Socket AM5 |
| Сумісність з Intel: | Socket 1150, Socket 1151, Socket 1155, Socket 1156, Socket 1200, Socket 1700 |
| Тип охлаждения | Активне |
| Тип товара | Кулер для процесора |
| Тип | Повітряне |
| Частота обертів: | 1500 об/хв |
Пропонуємо до Вашої уваги Кулер для процесора Deepcool Gammaxx 400 V2 BLUE (GAMMAXX 400 V2 BLUE)
Гарантія: 12 міс.
Доп. опис: Виробник: Deepcool
Тип: Повітряне охолодження
Призначення: для процесора
Тип підшипника: гідродинамічний
Матеріал радіатора: алюміній + 4 мідні теплові трубки
Мінімальна швидкість обертання, об / хв: 500
Максимальна швидкість обертання, об / хв 1650
Повітряний потік (CFM): 64,5
Рівень шуму, дБ: 27,8
Розміри вентилятора, мм: 120
Розміри кулера, мм: 155х129х77
Маса, г: 606