






| Производитель | Mexen |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Конструкция радиатора | Панельная |
| Материал | Сталь |
| Тепловая мощность | 1866 Вт |
| Тип радиатора | 22 |
| Цвет | Белый |
| Способ подключения | Боковое |
| Высота | 300 мм |
|---|---|
| Глубина | 103 мм |
| Ширина | 2000 мм |
| Відстань підключення | 25 см |
|---|---|
| Размещение | Горизонтальное |
| Розміщення /Монтажна сторона | Універсальна |
| Серия | C22 |
Висота: 300 мм
Ширина: 2000 мм
Глибина: 103 мм
Відстань підключення: 25 см
Відстань між вертикальними водяними каналами: 33,3 мм
Колір: білий RAL 9016
Матеріал: сталь
Вага: 29,03 кг
Робоча температура: макс. 110 °C
Максимальний робочий тиск: 10 бар
Максимальний випробувальний тиск: 13 бар
Потужність нагріву:
- 55/45/20 °C 968 Вт
- 75/65/20 °C 1866 Вт
- 90 /70/ 20 °C 2359 Вт
Підключення:
- 4xG ½″ збоку
Високоякісне надійне лакофарбове покриття - DIN 99500
Має бічну кришку та знімну верхню кришку
В комплект входять: підвіси, монтажний комплект, заглушки та відвідник повітря