



| Состояние | Новое |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режимы работы | Сверление, Сверление с ударом, Долбление (удар) |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1000 Вт |
| Максимальное количество оборотов | 1300 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 5100 уд/мин |
| Максимальная сила удара | 3.2 Дж. |
| Вес | 4.8 кг |
| Гарантийный срок | 36 мес |
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0172
| Тип патрона | SDS-plus |
|---|---|
| Довжина мережевого дроту | 4 м |
| Особливості | металевий корпус редуктора |
| Кількість обертів холостого ходу | 1300 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління | сталь 13 мм; бетон: 26 мм; дерево: 32 мм |
| Тип | прямий |
| Гарантія | 3 роки |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Частота удару | 5100 уд/хв |
| Енергія удару | 3.2 Дж |
| Вага | 4,800 кг |