CD75-470K (47uH; 0,180 Om; 1060mA) D=7,8мм / H5=5,0 мм ДРОСЕЛІ SMD (ДЛЯ ПОВЕРХНЕВОГО МОНТАЖУ)
Код: 55x2x208
Недоступен
10.70
CD75-470K (47uH; 0,180 Om; 1060mA) D=7,8мм / H5=5,0 мм ДРОСЕЛІ SMD (ДЛЯ ПОВЕРХНЕВОГО МОНТАЖУ) - фото 1 - id-p1157710655
Характеристики и описание