Prom.ua
  • Все
  • Положительные
  • Нейтральные
  • Негативные
  • Покупатель
   18.06.2021
   Отлично
   shopping_trolley
   Заказ оформлен через корзину
   Дякуємо за чудову річ і безліч позитиву, який дарує дітям і дорослим ваша продукція! Робимо не перше і явно не останнє замовлення. Рекомендую, все дуже позитивно:) фото щасливої дитини додаю:)
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :calling:
   Быстро связались
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :hugging_face:
   Вежливый продавец
   :label:
   Актуальная цена
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :calling:
   Быстро связались
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :hugging_face:
   Вежливый продавец
   :label:
   Актуальная цена
   Комментарий продавца
   18.06.2021
   Дякуємо за зворотній зв'язок і фото, це ж і є головне в роботі - позитив, добро і радість! Чекаємо за новими покупками. Гарного дня :)
  • Покупатель
   14.06.2021
   Очень плохо
   shopping_trolley
   Заказ оформлен через корзину
   Сподівався, що можна отримати футболку наложкою, про що вказав у коментарі до замовлення. Продавець одразу зв'язався зі мною по вайберу, але тільки для того, аби в хамуватій манері спитати мене "де ви
   Читать дальше 
   :woman-gesturing-no:
   Товара нет в наличии
   :woman-gesturing-no:
   Товара нет в наличии
   Комментарий продавца
   14.06.2021
   Судячи зі слога даного замовленого відгуку нам здається що і кілька попередніх "негативних" відгуків теж написані цією ж особою. Що це не покупець, а писатель платних відгуків на замовлення було видно одразу, про що також свідчать і відгуки про нього як про "покупця" По факту даного текста: 1. У нас немає "продавчинь". Автор це упустив публікуючи завчасно написаний текст. 🤨 2. На сайті перед покупкою кожний справжній (!) покупець три рази бачить слово "передплата", в назві компанії, в способах оплати і в описанні товару. Замовлення даної особи було образу супроводжено коментом "наложка" замість розміру. 3. Тут же в Вайбер цій особі ми привітавшись написали ввічливо і спокійно, де саме на сайті він бачив умови оплати "наложкою" і скинули скріни на вищевказані пункти "передплата", які будь він реальним покупцем - не міг не бачити. У відповідь ми отримали, дословно "вас хамити вчили чи це у вас в крові" на шо нагадали цій особі що ось вище ми привітались. Далі почався в нашу адресу потік бруду, просто так. мети покупки не було, гарантій ця особа не питала, розмір не казала, але в грубій цинічній формі почала вимагати відправити наложкою і "швидше ніж за 5 днів" 4. Однобока оцінка двох десятків "негативних" бездоказових відгуків і "сліпе" небачення тисячі позитивних, з фактами, з доказами, фотографіями і відео, а не просто "слова" каже про те, що дана особа відгуки на замовлення пише не вперше і розуміється як це робити на порталі пром.юа, варто просто оформити замовлення і дали писати що завгодно. Підкреслюємо, що кожний негативний відгукна сайті як і цей НІЧИМ не підтверджений, це просто слова, або ображених на життя людей, які безкарно онлайн зривають зло на інших або написані "на замовлення". Так, ми вважаємо що немає правих клієнтів чи магазинів, права ПРАВДА, а люди всі однакові. Є наша провина - ми компенсуємо, ми вибачаємось і т.д., тому ЖОДНОГО правдивого негативного відгуку у нас немає. Ми завжди дотримуємося простих правил - своєчасна відправка якісного товару. Це головне в будь-якому магазині, а людям, які хочуть на когось онлайн "покричати" ми бажаємо добра, як завжди, добрі люди - щасливі, а щасливі не вруть і не роблять зла іншим.
   Комментарий покупателя
   15.06.2021
   Шановне панство, ми з вами вживу спостерігаємо реакцію даного персонажа на негативний відгук. Запалало в неї некисло, але все одно нічого нового ми не почули - той самий потік образ, маніпуляцій, та, з рештою, відвертої брехні. Так, закид про те що я "у грубій і цинічній формі" почав вимагати наложку - це брехня, дуже сильно ви мені треба в вас шось вимагати. Або покажіть скрін або просто визнайте що ви вводите в оману іншіх клієнтів своєю брехнею. У нормальної контори є кошти на друк товару в склад, а не тільки під замовлення, саме тому я написав про наложку. Клієнт не зобов'язаний взагалі нічого на сайті читати, для цього є консультант, який має ввічливо сказати "вибачте, наложки у нас нема" і все! Без в'їдливих питань про "а де ви бачили" і без тикання носом у стрілочки! І ніхто ніяких відгуків би не писав. Не треба самостверджуватись з клієнтом, клієнт завжди правий, всі нормальні продавці цю тезу давно затямили. Також дуже показовим є синдром Д'артаньяна у продавчині - всі, от просто всі погані відгуки - це все підступи конкурентів! Як жеж про таку чудову людину можна щось погане писати? Це неможливо! Вона навіть слово "негативний" вживає тільки в лапках - це все брехня! Це все замовлення! А чим докажете, "шановна"? Вибачте, вашою термінологією, ця відповдь - нікчемна і бездоказова. Мій відгук був побудований виключно на аналізі вашої хамської манери спілкування з покупцями. І звісно, особа не замислюється на тему чи може справді треба ввічливості повчитися, ні! Мене пробачають! Це вже патологія якась. PS: А за публікацію моїх особистих даних я можу написати заяву у поліцію, хочете? Це підпадає від статтю 182 ККУ. Чи ви звикли вже порушувати закон, використовуючи на свої принтах крадені зображення?
   Комментарий продавца
   14.06.2021
   P.S. "товару немає в наявності"..? ))))) На сайті в кожному товарі вказано "під замовлення" на кожному товарі на сайті, поруч зі словом "передплата", і всюди зазначено " у нас не може не бути речі, ми шиємо завжди і все". На цьому все, дякуємо пану Тарасу за дуже показовий "відгук", нагадуємо що "клієнт" не індульгенція на непорядність, це рівноправна ✔ сторона в угоді купівля-продаж, і писати негативні відгуки можна лише тоді, коли на це є підстави. Факти. Правда. не правий магазин - пишіть в чому, надавайте факти, докази, а не "на замовлення " чи "від поганого настрою". Ми завди виправляємо свої помилки, повтороюсь, саме тому у нас немає правдивих негативних dвідгуків, а на неправдиві "замовлені" ми відповідаємо так же, як вони того варті, тільки ввічливо. Ми пробачаємо Вам. Кожне ваше слово - ми пробачаємо Вам. Навчіться бути щасливим в порядності, чесності, в добрих справах. Бувайте щасливі.
   Комментарий покупателя
   15.06.2021
   PPS: Продавець у своєму коментарі оприлюднив мої особисті дані (ПІБ, місто проживання), які я заповнив при здійсненні замовлення. Мету цього вчинку дуже складно усвідомити, як і взагалі зрозуміти що коїться в голові у цієї людини. Я поскаржився у підтримку prom.ua і ці дані були оперативно видалені з коментаря, за що я дякую адміністрації сайту. А що з цього приводу можна сказати про продавця? Залишаю це на розсуд читачів цієї дискусії, особисто я б у такому магазині взагалі ніколи і нічого не купував. Це не просто неповага, це скотське відношення до клієнтів, може ви ще номери телефонів зливаєте для спам-розсилок?
   Комментарий продавца
   15.06.2021
   Завжди правий БОГ, а не клієнт, і не магазин і ніхто інший, і жодна людина не стане вдавати з себе Бога. І Ви не вдавайте. Кожна дитина знає, що клієнт ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ ознайомитись з описом товару, це і право і обов'язок, і закріплено в Законодавстві.Пане Тарасе, не прикидайтесь що Ви не знаєте цього. Пане Тарасе, припиніть прикидатись покупцем, ви не маєте морального права писати нам відгуки. Ви не наш клієнт. І вимагати в бачень від нас Ви не маєте права. Так, ми шиємо на замовлення на кожний розмір з урахуванням потреб клієнта, який може бути склад? Це написано там же,де і слово*передплата" так, пане Тарасе, ми не стандартний магазин з полками товарів, ми унікальне виробництво, і у нас тисячі вдячних покупців. Нам щиро шкода що вам щось заважає стати щасливим покупцем. Пане Тарасе, припиніть робити шоу з своїх слів, вони тільки вас характеризують негативно, і тільки Ви це один не помічаєте. пане Тарасе, звинувачуючи в "крадених" зображеннях ви знову себе принижуєте, бо як каже народна мудрість гучніше всіх "вот" кричить він сам. Ми вас просили, якщо вважаєте що якесь зображення належить нам незаконно, дайте контакти власника. Ми маємо ліцензії на всі зображення, ліцензії, дозволи і т.д. пане Тарасе, дякуємо Вам за стільки уваги нашому сайту, адже чим більше Ви проводите тут часу і робите публікацій, тим сайт популярніше в гуглі. Пане тарасе, ми і не тримаємо зла за Ваші коментарі типа "совкова продавчиня" або "у неї запекло", адже кожний пише так, як лімітує совість та рівень інтелекту. гарного дня і творчого натхнення.
   Комментарий покупателя
   16.06.2021
   Шановне панство! І знову - замість вибачень за незрозумілий вибрик з моїми особистими даними - мені вирішили прочитати чергову лекцію. Це прям вкотре доводить ваш високий професіоналізм у діловому спілкуванні. Ба більше, своє право спілкуватися по-хамськи з клієнтами вони готові доводити у суді! Прошу, залюбки подивлюся на цю клоунаду :) 500к гривень за моралку))) ще й експертизу мені, он як! Що так дріб'язково - давайте одразу 500к доларів за моральну шкоду і примусове лікування струмом! Гулять так гулять))) Припиняйте, будь ласка, цю маячню про "замовні відгуки" та "це не клієнт!", бо це ще трошки смішно було спочатку, а зараз вже зовсім унило й не смішно взагалі. Я є клієнтом вашої компанії, якими би великими літерами ви не писали зворотнє, з цим погодилась підтримка пром.уа, допустивши цей відгук, можете ще з ними посудитися через це. А краще - подайте одразу позов на Google за те, що мені у пошуковій видачі показало ваш магазин, вони певно теж на конкурентів працюють :) Це вже дуже схоже на манію переслідування, і невідомо ще, кому з нас треба психологічна експертиза :) Порушення даною конторою авторських прав чисельних киностудій, виробників комп'ютерних ігор, музичних виконавців є очевидним, особисто я якось не вірю, що компанія Донна, яка навіть свого складу товарів не має, виплачує роялті, наприклад, Емінему за використання його імені і зображення. Хтось вірить, що в даної компанії підписані контракти з основними американськими кіностудіями на використання персонажів з найкасовіших фільмів? То може покажете всі дозволи на використання об'єктів інтелектуальної власності? Є певні сумніви. Вгамуйтеся вже, виглядатимите більш пристойно. Хоча, після "Завжди правий БОГ" та погроз "примусовою психологічною експертизою" у цивільній справі пристойно дуже складно виглядати. Що далі, судом Божим погрожуватимете?))))
   Комментарий покупателя
   16.06.2021
   Отже, шановні покупці, аби не змушувати вас перечитувати увесь цей потік свідомості підсумуємо, як саме до вас будуть відноситись у цьому магазині, якщо раптом вас будь-що не влаштує. Використовую виключно тези і реакцію продавця. По-перше, ви зобов'язані все-все на сайті прочитати, оскільки на думку продавця це десь в законі прописано. Якщо покупка удачна і у вас немає жодних претензій, то ви потрапляєте у список "тисяч вдячних клієнтів" і я дуже тішуся, що такі є і їх багато. Але, якщо ви посмієте висловлювати зауваження або, не приведи Господь, невдоволення обслуговуванням - вас автоматично викреслюють зі списку клієнтів і навіть ваш відгук перестає вважатися відгуком, і отримає якийсь невизначений статус. Ви не клієнт, тому вас зі спокійною совістю обіллють брудом і кілька разів пригрозять судом. Визначати, клієнт ви чи ні, продавцю допомагає якийсь особистий БОГ, який завжди правий, так що готуйтеся, що ви з самого початку неправі, бо правий БОГ. Вибачень ви теж не маєте права вимагати бо ви "не клієнт". І взагалі всі, абсолютно всі негативні відгуки залишені "не клієнтами" і це взагалі "не відгуки". Бо цей продавець ніколи не буває неправий. Так, так. Саме так вважае продавець. На повному серйозі. Навіть коли він ні з того ні з сього видає ваші особисті дані загалу. Все одно ви неправі бо ви неклієнт і не маєте права писати ваш невідгук. Сподіваюся, усім усе зрозуміло :)
   Комментарий покупателя
   17.06.2021
   Знов за рибу гроші, "ви не клієнт!", "не маєте підстави писати відгуки". Я вже прокоментував це вище. В продавця на лице синдром "моє слово має бути останнім", вам не набридло? Я кілька разів повторив - хамство з першої хвилини розмови із похабним привітанням смайликом (це серйозні компанії так роблять?), скрін - https://prnt.sc/15okxr0, потім вперте невизнання своєї провини, хамство, потім незрозумий мені вчинок - оприлюднення моїх персональних даних, і знов - жодних вибачень, хамство, хамство, погрози судом. Це все факти, як ви любите, які можна побачити в нашому листуванні. Я бачу, що броня у вас міцна, доведеться ще раз скаржитись в адміністрацію прома, раз ви не розумієте, що з клієнтами просто НЕ МОЖНА ТАК СПІЛКУВАТИСЬ!!! бронелобі просто якісь.
   Комментарий продавца
   16.06.2021
   ми впевнені, шо крім пана Тараса це ніхто не читає , але ми вважаємо необхідним підвести ітог. 1. так, у нас тільки на цьому сайті з мережі наших магазинів більше 2000 позитивних відгуків від чесних людей які підтверджуються фото і відео. 2. так, тільки на цьому сайті бо він на порталі prom.ua де писати можно що завгодно без доказів у нас 20 негативних відгуків жоден з яких не підтверджується нічим. 3. саме так і це законодавчо зафіксовано клієнт має право і обов'язок ознайомитись з з описом товару який бажає придбати і за необхідності вимагати у продавця додаткову інформацію. 4. саме так ми ніколи не будемо казати на чорне і біле заради вигоди, і якщо не праві ми то за наданням клієнтам будь-яких доказів і фактів нащо їм помилки миттєво це виправляємо з компенсацією доставки подарунками знижками і іншими варіантами на вибір покупця. але якщо покупець намагається шантажем, подібними негативними нікому непотрібними відгуками, грубістю примусити нас до будь-яких дій - ми скажемо прямо що це неправильно і співпраця на цьому закінчиться. Висновки кожен може зробити самостійно, і сподіваємося коментарі пана Тараса допоможуть нам захиститись від осіб подібних йому. Коментарі пана Тараса дуже показові, Ми раді коли негативні відгуки супроводжуються такими великими текстами, адже жодна людина маючи реальні претензії не буде писати продовження роману" війна і мир" в коментарях до власних без доказових відгуків. жодних фактів жодних доказів жодних реальних претензій, тільки безкінечної потік свідомост. пане Тарасе, ми вдячні вам за увагу до нашого сайту, нагадаю ще раз, Ви не наш клієнт, ви не оплачували покупку, ви не отримували замовлення, ви не маєте жодних підстав писати нам негативні відгуки. Ми розуміємо що достучаться до глибин вашої совісті Ми не маємо шансів, і не будемо робити спроби розбудити в вас порядність. Ви не розумієте що ваше тексти крім вас і нас ніхто не читає, але будь ласка якщо цей бруд робить вас щасливим продовжуйте. питання захисту нашої ділової репутації від вас залишається відкритим, і почати ми будемо змушені зі скарги до відділу поліції за місцем вашої реєстрації. Ви не розумієте що ваші дії незаконні.
   Комментарий продавца
   18.06.2021
   Пане Тарасе, якщо суть вашого життя писати вигадані кляузи і від цього Ви почуваєтеся щасливим - будь ласка, але хоча б вибирайте безпечні для себе теми. Я так бачу що не всі наші коментарі публікує про, зато публікує всі ваші і це тільки підтверджує наші підозри, і, нажаль, ми змушені звернутися до поліції. Ваші численні погрози, Ваші звинувачення, Ваша повні і абсолютна юридична безграмотність(контракти на зображення не підписуються а купує ься ліцензія доречі, а ст. 182 КК Вами використана абсолютно не правильно,)) в купі з агресією, садизмом, жорстокістю, невмінням визнати свою неправоту бажанням знущатися і знущатися і знущатися роблять Вас соціально небезпечним. Якщо Ви так агресивно і грубо поводитесь онлайн, настільки концентруєте увагу на вигаданих образах, милий смайл , символ добра називаєте "хамським"то Ваші дії в реальному житті можуть створювати реальну загрозу оточуючим, про що ми маємо сповістити правоохоронні органи для проведення бесіди з Вами і контролю Ваших дій. І ще, крім того, що захист нашої ділової репутації передбачено ст. 297, 299 Цивільного Кодексах України, а Ваші неправдиві звинувачення в скоєнні нами правопорушення підпадають під дію ст. 383 Кримінального Кодексу України, ваші погрози подальшими скаргами нами також зафіксовані, ми звертаємо Вашу увагу на важливу, упущену Вами деталь: Ви купили річ, на якій вважаєте "крадений принт", ви кілька разів це підтвердили, отже тим самим свідомо стали співучасником злочину, якщо такий має місце. Вже не кажучи, що Степан Бандера помер за правду. Тому будь ласка визначіться зі своїм статусом. Чи Ви наш клієнт, що має право писати негативні відгуки і співучасник злочину чи просто стороння особа якій немає чим зайнятися в житті, крім як писати кляузи, замість того щоб працювати, любити, і просто жити щасливо. На цьому завершуємо, вибачте, ми маємо працювати, письмова творчість це не наше. І сподіваюсь пром опублікує хоч цей коментар, всі скріни ваших і наших відповідей збережені. і все ж пане Тарасе, ми віримо що Ви знайдете в собі сили зупинитися. Життя навколо прекрасне, і якщо Ви маєте вільний час, допоможіть нужденним, людям, тваринам. Це добро, а кляузи -зло.
   Комментарий покупателя
   18.06.2021
   Ух, там взагалі комусь-треба пропити галоперідольчику)))) Вперше бачу настільки упоротого продавця, просто, такого дніща в мене ніколи не було, хоча купую онлайн я дуже часто. Замість одного простого вибачення, вони вже готові навиворіт вивернутись, а про конкретну відповідальність за виголошення особистих даних і надання конкретних ліцензій на використання власности анічичирк. Все що завгодно, поліція вже (куди ж суд дівався?), вже я садист, неправдиве повідомлення про злочин, тут же співучасть у злочині, просто умора)) так у вас є ліцензія чи ви вчиняєте злочин? я купив у вас щось і я співучасник чи я нічого не купував і я вчинюю наклеп? Це ви так забрехалися сильно чи там вже роздвоєння особистості?)) Ліцензія Шрьодінгера)) і знов лекція на третину сторінки, і мені ще кажуть про те, шо це я пишу продовження "Війни та Миру". Ви зрозумійте, якщо ви не вгамуєтесь, то ваш оцей опус буде займати усю першу сторінку ваших же відгуків, певен, це негативно вплине на армію ваших "вдячних клієнтів" :) Вгамуйтеся, а то ще зайвого наговорите. Хоча куди ще більше зайвого! PS а за неадекватні листи на мою електронку буде ще одна скарга на Пром. Якщо ви так сильно підковані у праві, то це теж було порушення закону про захист інформації.
   Комментарий продавца
   18.06.2021
   пане Тарасе, Підсумок який ми маємо озвучити тут і який написали Вам в листі . Вами було оформлено замовлення у нас на сайті, при тому, що ми зазначаємо на кожному кроці "передплата", Ви пишете "наложка". Вам було надано скріни, щоб не бути голослівними. Це проста візуалізація, а не "тикання носом" і нам шкода, що ви негативно приймаєте це, як і доброзичливі смайли. Це Ваше світосприйняття, нам шкода, що воно настільки негативне, можливо Вам не раз робили боляче, що ви вирішили самі робити боляче іншим. Нам шкода. Ми не будемо повторювати раніше сказане в коментах, у кожного своя думка Але напередодні Святої Трійці і Дня Святого духа кажемо Вам, що не тримаємо образ на Вас за зло, зроблене Вами нам. Звертатись до поліції ми не будемо, можливо ця ситуація дана нам щоб навчитися пробачати. Не дарма ж кажуть якщо не знаєш що робити, зроби те, що зробив би Ісус. Щиро бажаємо міцного здоров'я, добра в душі і серці, довгого щасливого, позитивного і чесного життя Вам і Вашим близьким та рідним людям.
  • Покупатель
   31.05.2021
   Отлично
   shopping_trolley
   Заказ оформлен через корзину
   Футболка просто суперова, якість принта - бомбова. Єдине звертайте увагу на термін виконання замовлення, а він від 5 до 10 днів. В мене прийшло замовлення на 8-ий день, тобто в термін.
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :calling:
   Быстро связались
   :hugging_face:
   Вежливый продавец
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :calling:
   Быстро связались
   :hugging_face:
   Вежливый продавец
   Комментарий продавца
   31.05.2021
   Дякуємо і за зворотній зв'язок і за важливе зауваження для майбутніх покупців, уважність до опису товару потрібна перш за все для спокою самого покупця)) Тоді і люди задоволені, що все як по писаному і нам спокійно на душі 😊 Дякуємо за фото і чекаємо за новими покупками, Ваша знижка буде на Вас чекати 👀
  • Покупатель
   25.05.2021
   Отлично
   shopping_trolley
   Заказ оформлен через корзину
   Замовляв футболку з принятом Джон Уік. Повністю задоволений, рекомендую
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :calling:
   Быстро связались
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :label:
   Актуальная цена
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :calling:
   Быстро связались
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :label:
   Актуальная цена
   Комментарий продавца
   26.05.2021
   Дякуємо за зворотній зв'язок. Звертайтесь за новими покупками. ))
  • Покупатель
   19.05.2021
   Отлично
   shopping_trolley
   Заказ оформлен через корзину
   Замовляли вже вдруге, хороша якість речей. Подобається, що пошив індивідуальний- за розмірами замовника
   Комментарий продавца
   23.05.2021
   І ми завжди Вам раді, Ваша знижка чекає на Вас з заступним замовленням ))
  • Покупатель
   17.05.2021
   Отлично
   shopping_trolley
   Заказ оформлен через корзину
   Добрий вечір,футболка прийшла,якість на висоті ,малюнок якісний і яскравий.Дуже дякую
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :calling:
   Быстро связались
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :hugging_face:
   Вежливый продавец
   :label:
   Актуальная цена
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :calling:
   Быстро связались
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :hugging_face:
   Вежливый продавец
   :label:
   Актуальная цена
   Комментарий продавца
   17.05.2021
   Дякуємо за відгук і фото )) Фотка все одно буде в фотогалереї сайта, і Вас чекаємо за новими покупками!
  • Покупатель
   17.05.2021
   Отлично
   shopping_trolley
   Заказ оформлен через корзину
   Як завжди все ідеально, футболка сіла як влита, я просив в обтяжку на худу фігуру і високий зріст, нестандарт, то так і пошили. Дякую! P.s. написати "сумнівна компанія" могла хіба дуже сумнівна людин
   Читать дальше 
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :calling:
   Быстро связались
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :hugging_face:
   Вежливый продавец
   :label:
   Актуальная цена
   :package:
   Товар был в наличии
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :calling:
   Быстро связались
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :hugging_face:
   Вежливый продавец
   :label:
   Актуальная цена
   :package:
   Товар был в наличии
   Комментарий продавца
   17.05.2021
   Дякуємо за відгук пане Сергію)) У Вас нове замовлення тільки підтягнулось, сьогодняшнє з Гавсом, а старе з футболкою чомусь ні... перевіряю. Дякуємо за фото, захистимо водяним и знаками і розмістимо в нашій фотогарелеї. Дякуємо і за підтримку, люди різні, ми звикли, кожний ділиться тим, чого має більше, і якщо людина позбавилась негативу внутрішнього тут і далі стала краще почуватися - ми не проти )))))) Чекаємо за новими покупками, Худік "Гавс" поїде до Вас на вихідних 👍
  • Покупатель
   15.04.2021
   Очень плохо
   shopping_trolley
   Заказ оформлен через корзину
   Сумнівна компанія. Не рекомендую. На прохання надіслати на вайбер фото рахунку для оплати з підписом, написали УВАГА!: "це не законно", що рахунок виписують тільки для юридичних осіб. Запропонував, зд
   Читать дальше 
   :calling:
   Быстро связались
   :moneybag:
   Цена выше заявленной
   :calling:
   Быстро связались
   :moneybag:
   Цена выше заявленной
   Комментарий продавца
   15.04.2021
   Відгуки з фото від реальних людей знаходяться тут https://donna-misteriosa.com/ua/photos/75015-foto-schaslivih-lyudej гарантії знаходяться тут https://donna-misteriosa.com/ua/cp83509-garantiyi-fakti-istoriya.html Щодо відгуку Особиста жахлива непорядність та повна абсолютна юридична безграмотність даного покупця привели тільки до одного - йому було відмовлено в продажі товару, тому його дитина не матиме унікальну річ, яку шиємо тільки ми. Це не жалість, це факт. Покупець не розумієтие що таке оплата від юридичної особи, вимагаєт видати чек до оплати, не розуміє, що не виставляється рахунок з підписами -печатками ФОПом, це незаконно, йому було запропоновано отримати консультацію юриста, але відмовившись з метою помсти Він вирішив написати брехливий відгук. Покупцю було вислано розрахунковий рахунок, але він не розумієте, що розрахунковий ФОП має тільки ФОП а не "сумнівна компанія" і на свідоцтво реєстрації на сайті він подивитися часу не знайшов, оскільки його мучили "сумніви" вже більше 24 годин. Він не знайшов часу подивитися півтори тисячі фотографій від наших покупців в наших речах, продовжуючи "сумніватися" Він не знайшли часу ні на що крім незаконних і вимог виставити рахунок в тій формі, яка не передбачена діючим законодавством для даної форми продажу. Покупець два дні крав наш час на купу запитань і жодного разу не прочитав опис товару, де налано вичерпні гарантії доступні для розуміння кожній людині. Зробивши чотири покупки ця людина пише " я нічого не купив", не розуміючи навіть елементарного - що він не оплатив свої покупки. І це питання особистої порядності чи її відсутності. Покупцеві кілька разів пояснили, що знижки виставляються в ручному реджимі і не генеруються сайтов, проте це також вище його розуміння і він не читьаючи що купує вперто раз за разом натискав на кнопку КУПИТИ, невважаючи при тому що він КУПУЄ товар. Відповідний відгук про покупця ми залишили і кожна компанія буде бачити, що з цією особою не можна мати справ, оскільки покупець або пише відгукина замовлення або намагається здаватися обізнаним в своїх правах, при тому на жаль зовсім їх не знає. Повторно бажаємо покупцеві добра. І хоч трошки порядності.
   Комментарий продавца
   16.04.2021
   До нашого попереднього коментаря кілька фактів щодо брехливої подачі покупцем діалога "Ви ж вже купили" наче ми просили його оплатити, по преш ми зауважали що він має право не купувати, якщо має сумніви, а купити і не оплатити - це питання порядності покупця. На його зауваження "я не купив" пояснили, що кнопка КУПИТИ на сайті означає саме КУПИТИ товар, а не оплатити покупку, це саме "не оплатити покупку" Скрін № 1 https://prnt.sc/11hyo6u щодо "я не купив" Скрін № 2 https://prnt.sc/11hz2xc щодо "маю право не оплачувати" Скрін № 3 https://prnt.sc/11hz7tu щодо "а які гарантії" це при тому, що людина два дні перепитувала інформацію з описання товару, два дні їй повторювали те, що написано, і за два дні, за 4 рокупки слово ГАРАНТІЇ так і не були побачені Скрін 4 https://prnt.sc/11hzl84 де покупцеві було відмовлено в продажі на підставі незаконних вимог непердбаченої Законодавством форми рахунку на оплату Скрін № 5 https://prnt.sc/11i0fko щодо чергової брехні "ціна неактуальна" Покупцеві виставили рахунок на суму 750 грн. Ціна на сайті футболки на розмір 116 і штанів на 116 см - 350 і 400 грн. То як же вона неактуальна? Той факт, що покупець зробив кілька інших замовлень без деталізації розміру і автоматино отримав іншу суму - це питання до покупця, навіщо оформлювати різні покупки. Скрін № 6 https://prnt.sc/11i0rc4 щодо вимог чека до оплати Можемо надати повністю всю переписку. І нагадуємо, шановні покупці, нас характеризує наша продукція, якісна, вчасно відправлена, з детальним описом, і індивідуальним підходом до всіх ваших побажань щодо принтів і розмірів. Негативні відгуки без слова правди характеризують негативно тільки самого автора. Всім добра і чесних, вдалих покупок ✨👍
  • Покупатель
   11.04.2021
   Отлично
   shopping_trolley
   Заказ оформлен через корзину
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :calling:
   Быстро связались
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :label:
   Актуальная цена
   :package:
   Товар был в наличии
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :calling:
   Быстро связались
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :label:
   Актуальная цена
   :package:
   Товар был в наличии
   Комментарий продавца
   15.04.2021
   дякуємо за зворотній зв'язок, з нетерпінням чекаємо фотки в обновках ))
  • Покупатель
   08.04.2021
   Отлично
   shopping_trolley
   Заказ оформлен через корзину
   Дуже вдячні за швитку доставку замовлення! Дитина отримала саме те, що хотіла! Рекомендую!
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :label:
   Актуальная цена
   :package:
   Товар был в наличии
   :smiling_face_with_3_hearts:
   Хорошее обслуживание
   :nerd_face:
   Актуальное описание
   :rocket:
   Быстро отправили товар
   :label:
   Актуальная цена
   :package:
   Товар был в наличии
   Комментарий продавца
   09.04.2021
   І Вам дякуємо😉 Дитяче щастя - головна і найвища оцінка.
 • :+1:
  91%положительных
  из 139 отзывов за год
  1279 отзывов за все время

  • На портале с 22.02.2013
 • Оценки покупателей 
  12 месяцев
  :label:
  Актуальная цена: 120 оценок

  :rocket:
  Быстро отправили товар: 116 оценок

  :package:
  Товар был в наличии: 114 оценок
  Больше оценок (8)
  Статистика отзывов 
  12 месяцев
  1 мес.6 мес.12 мес.
  Позитивные323126
  Нейтральные001
  Негативные1712
  Оценки покупателей
  Оценки покупателей 
  12 месяцев
  :label:
  Актуальная цена: 120 оценок

  :rocket:
  Быстро отправили товар: 116 оценок

  :package:
  Товар был в наличии: 114 оценок
  Больше оценок (8)

  Статистика отзывов 
  12 месяцев
  1 мес.6 мес.12 мес.
  Позитивные323126
  Нейтральные001
  Негативные1712