Chieftec gpx-850fc
Блок питания Chieftec GPX-850FC, ATX, APFC, 12cm fan, Gold, modular
Готово к отправке
от 496 /мес
4 960
Блок питания Chieftec GPX-850FC, ATX, APFC, 12cm fan, Gold, modular D3-2026
Готово к отправке
Блок питания 850 Вт, Chieftec PowerUP, Black (GPX-850FC)
от 488 /мес
4 879
Блок живлення Chieftec GPX-850FC 850W ( Чорний ) DS
Блок живлення Chieftec GPX-850FC 850W ( Чорний )
Блок живлення Chieftec GPX-850FC 850W ( Чорний ) SV
92%
от 519 /мес
Блок питания CHIEFTEC Chieftronic PowerUp 850W 80PLUS Gold (GPX-850FC)
В наличии
от 535 /мес
Блок живлення Chieftec 850W (GPX-850FC)
В наличии
от 552 /мес
Блок питания ПК Chieftec GPX-850FC 850 Вт
от 722 /мес
100%