







| Виробник | GRUNHELM |
|---|---|
| Тип блендера | Занурювальний |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Плавне регулювання швидкості | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал занурюваної частини | нержавіюча сталь |
|---|---|
| Універсальний подрібнювач | Так |
| Багатофункціональна чаша-подрібнювач | Так |
| Ємність подрібнювача | 1700 мл |
| Вінчик для збивання | Так |
| Мірний стакан | Так |
|---|---|
| Ємність мірного стакана | 600 мл |
| Довжина мережевого шнура | 1.4 м |
| Вага | 2.8 кг |
|---|
Блендер Grunhelm EBS-1000MG являє собою потужний і надійний блендер з потужністю 1000 Вт з плавним регулюванням швидкості. Він ідеально виконує функції збивання, подрібнення, дроблення, змішування завдяки металевій насадки-блендер, чаші з металевими ножами і віночку. Також в комплекті є мірний стакан на 600 мл з кришкою.
ХарактеристикиВага
2.8 кг
Віночок для збивання
Так
Виробник
Grunhelm
Гарантія
1 рік
Довжина кабеля
1.4 м
Кількість швидкостей
Плавне регулювання
Країна походження
Китай
Матеріал ніжки блендера
Нержавіюча сталь / Пластик
Напруга мережі
220 - 240 В
Насадки
Ніж подрібнювач
Об'єм чаші блендера
1.7 л
Подрібнювач
Так
Потужність
1000 Вт
Частота струму
50/60