Відстеження замовлення
prom
Хто ми і що ми робимо
Prom.ua — найбільший маркетплейс України. Тут є все: від корму для цуцика до бронежилету, від дитячих іграшок до косарок та культиваторів. Щодня тут роблять більше ніж 70 тисяч покупок. У нас продають десятки тисяч продавців з усіх куточків України — все це малий і середній бізнес, на якому тримається економіка України.
:flag-ua: Кожен третій українець купує на нашому маркетплейсі.
Більше 50 тис. підприємців зі всієї країни продають на Промі. Для них ми розробили високотехнологічний продукт, який включає:
  • CMS-систему (управління контентом товарів) – ми можемо тримати та легко оперувати величезною кількістю контенту - більше 100 млн товарів;
  • конструктор сайтів – можна швидко створити сайт з кошиком для тисяч товарів - все буде надійно працювати;
  • інтеграцію з усіма гравцями ecommerce (логістика, фінтех) – прийшов на Prom, маєш всі додатки та партнерів, щоб одразу продавати.
Підприємці на Промі мають 3 канали продажів: каталог маркетплейсу, мобільний Prom-додаток для покупців, власний сайт на платформі Прома.
100 млн
товарів
52 млн
відвідувань щомісяця
2,5 млн
замовлень щомісяця
55 тис.
підприємців зі всієї країни
3 канали
продажів для продавців
фото засновника компанії
Денис Горовий
Як ми починали
22 квітня 2008 року компанія EVO почалась із Прому. Засновники Микола Палієнко, Тарас Мурашко та Денис Горовий були давно знайомі, навчались разом в школі та університеті. За 3-4 місяці, працюючи по 12-16 годин, написали першу версію Прому. Навіщо? Щоб допомогти підприємцям легко, просто, недорого продавати в онлайні. Наразі Prom це наш найбільший системоутворюючий проект.
Ми робимо все, щоб на маркетплейсі було зручно і покупцям, і продавцям. В нас є логісти та платіжні системи.
Рік після 24 лютого показав і нам, і продавцям наскільки Prom — це витривала, стійка, ефективна система.
Наразі Prom.ua очолює Денис Горовий.
Наша місія та візія, у що ми віримо
Наша місія – це створення можливостей для підприємництва, а візія — ми створюємо комерцію майбутнього. Ми захищаємо покупців та продавців від шахраїв, кібер-атак та технічної нестабільності.
Для нас комерція майбутнього виглядає так:
  • процес онлайн покупок максимально зручний та вигідний для покупця — унікальний досвід покупок, який неможливо скопіювати та повторити;
  • простота для продавця — легкий старт продажів та ведення бізнесу на Промі тощо.
Тож ми робимо задачі, що впливатимуть на розвиток компанії та ринок електронної комерції загалом.
Історії успіху підприємців разом з Prom
За більше ніж 15 років на Промі побудували свій бізнес десятки тисяч українських підприємців.
Читайте історії успішних підприємців, які почали свій бізнес разом з нами.
Премія інтернет-підприємців
А ще кожного року ми нагороджуємо топових продавців на всеукраїнській премії інтернет-підприємців “Ecommerce.Кращі”. Ця премія не про бренди, а про людей. Тих, хто працює та долає виклики за будь-яких умов. Про всіх, хто продовжує жити, працювати та воювати в надскладних умовах і робить це кожного дня.
Відео на YouTube