Відстеження замовлення
prom

Захист прав на контент

EN
Мета команди prom.ua - створити безпечний простір для продажу та покупки товарів і послуг. Наші принципи-законність, чесність і взаємоповага. Для цього ми:
Розглядаємо скарги щодо порушення прав інтелектуальної власності
Видаляємо заборонений діючим законодавством контент за стоп-словами
Розглядаємо скарги щодо порушення Правил розміщення інформації

Наша система прозора: ми направляємо отриману скаргу разом з долученими до неї матеріалами продавцю, на якого вона надійшла, повідомляємо про вжиті заходи ініціатору скарги. При цьому продавець може надати документи, що спростовують зміст скарги.
Продавцям
Як подати скаргу

Продавцям

Порушення прав інтелектуальної власностіце використання об'єктів, які є результатами творчої, інтелектуальної діяльності без згоди Правовласника, з порушенням вимог чинного законодавства або умов договору. Найчастіше на prom.ua надходять скарги про незаконне використання товарних марок і зображень.

Заборонений контентце товари або послуги, які згідно вимог чинного законодавства та Правилам розміщення інформації заборонені до публікації на маркетплейсі prom.ua

Якщо у вас є питання або ви хочете оскаржити звернення, напишіть нам на abuse@prom.ua (порушення прав інтелектуальної власності) або moderation@prom.ua (заборонений контент).

Поширені питання

 • Причини, за якими ви можете отримати скаргу
  Ви можете отримати скаргу, якщо опублікуєте:
  • контент, заборонений до розміщення Правилами;
  • контент, що порушує права інтелектуальної власності;
  • контент, оформлення якого та/або зміст якого суперечить Правилам.

  Якщо на ваш контент поскаржаться, ми відразу повідомимо про це в листі і повідомленні в кабінеті компанії.

  Пам'ятайте, що публікувати інформацію на маркетплейсі prom.ua та на Веб-сайтах компаній необхідно згідно з вимогами законодавства України, Угоди користувача, Правил розміщення інформації і Правил оформлення товарних позицій.

 • Чи можу я повторно опублікувати видалену позицію?

  Інтелектуальна власність: так, але перед публікацією вам потрібно усунути порушення, через якого позицію видалили: прибрати будь-яке використання торгової марки, видалити зображення, права на використання яких у вас немає.

  Заборонений контент: ви можете повторно опублікувати позицію тільки після того як видаліть інформацію, що порушує чинне законодавство України та/або Правил розміщення інформації на prom.ua

 • Чому позиції видалили, не попередивши мене?

  Ми зобов'язані оперативно реагувати на скарги, якщо порушення пов'язані законодавством або правами інтелектуальної власності. Наш система автоматично видаляє позиції, наприклад, за стоп-словами або за скаргою. У той же час продавець отримує оповіщення в особистому кабінеті, в якому описана проблема і подальші дії.

 • Інші продавці розміщують аналогічні позиції. Чому їх не видалили?

  Інтелектуальна власність: Ймовірно Правовласник не вважає, що товарні позиції містять порушення або не вказав їх у своїй скарзі з інших причин, від нас не залежних. Ми обов'язково усуваємо виявлені порушення, коли отримуємо скарги від правовласників.

  Заборонені товари: Система автоматично видаляє позиції зі стоп-словами. Команда prom.ua кожен день працює над запобіганням порушень: виявляє порушення при модерації товарних позицій та їх усунення. Якщо ви помітили порушення, будь ласка, напишіть нам на moderation@prom.ua лист, вказавши посилання на товари, які на вашу думку опубліковані з порушеннями.

 • На мене поскаржилися конкуренти
  Дійсно, не всі продавці ведуть бізнес чесно. Але ми не видаляємо контент, поки самі не перевіримо інформацію (у т. ч. документи, що підтверджують права інтелектуальної власності).
 • Що, якщо я отримаю нові скарги?
  Згідно з Угодою користувача, якщо на ваші товарні позиції або сайт будуть надходити аналогічні скарги, то адміністрація prom.ua має право призупинити або обмежити доступ до Вашого сайту. Тому рекомендуємо уважно перевіряти контент, щоб уникнути порушень.