





| Виробник | X-PRINTER |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина друку | 1778 мм |
| Максимальна ширина друку | 72 мм |
| Швидкість друку | 70 мм/с |
| Вага | 0.357 кг |
|---|
| Інтерфейси та підключення | Bluetooth, USB |
|---|---|
| Вологість при експлуатації | 25% - 85% |
| Датчики | датчик відкритої кришки, датчик чорної мітки |
| Колір | Блакитний |
| Мінімальна ширина етикетки | 20 мм |
| Пам'ять | 8 MB SDRAM, 8MB Flash |
| Програмні мови | CPCL, DPL, EPL, ESC, POS, TSPL, ZPL |
| Роздільна здатність | 203 DPI |
| Розміри | 124 х 108 х 61 мм |
| Температура експлуатації | 5°С - 40°С |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип | Мобільна |
| Тип друку | чорно-білий |
Мобільний термопринтер Xprinter XP-P323B USB+Bluetooth – це універсальне рішення для створення чеків та етикеток. Він підійде до виконання багатьох робочих завдань, що з печаткою, і дозволяє заощадити придбання окремої техніки. Модель має гарну якість нанесення та модний дизайн, підтримує налаштування концентрації. Роздільна здатність термоголови – 203 dpi. Швидкість складає 70 мм/сек, що забезпечує відмінну продуктивність. Підтримується друк усіх поширених 1D та кількох 2D кодів. Головка друкуючого механізму має ресурс 30 км чекової стрічки.
Функціональність продукту включає можливість бездротового з'єднання за допомогою інтерфейсу Bluetooth. Автономність підтримує літій-іонна батарея ємністю 2500 мАг. Передбачено підтримку прямої USB зарядки. На ергономічному корпусі розташований OLED-екран діагоналлю 1,3” з роздільною здатністю 128 х 64 pix, а також кнопки для керування. Це створює зручність експлуатації, від чого залежить швидкість роботи касира та оперативність обслуговування клієнтів. Таким чином, принтер відмінно підходить для точок видачі інтернет магазинів, поштових та кур'єрських служб доставки, аптек, закладів охорони здоров'я, парковок та фітнес центрів.
Примітка: У деяких випадках можлива доставка через «Укрпошту» – уточнюйте деталі у наших операторів.
Ми піклуємося про вашу зручність і надаємо лише перевірені способи доставки!
Покупка без ризику (Пром-оплата):
Сплачуйте безпечно за допомогою функції Пром-оплата, яка гарантує повернення коштів у разі, якщо товар вам не підійшов.
Передоплата:
Здійснюйте прямий переказ коштів на нашу банківську карту. Реквізити доступні після натискання кнопки «Купити» у розділі «Оплата».
Накладений платіж (оплата при отриманні):
Розраховуйтеся за замовлення безпосередньо у відділенні поштового оператора після огляду товару.
Доставка з кількох складів:
Товари можуть бути відправлені з різних міст, залежно від кодів складів (YUT, BBB, K11 тощо). Якщо у замовленні є товари з однаковими кодами, вони будуть доставлені однією посилкою. У разі різних кодів доставка може здійснюватися окремо.
Наші способи оплати створені для вашої зручності та впевненості в кожній покупці!
Товар можна повернути без пояснення причин протягом 14 діб (відповідно до закону "Про захист прав споживачів" та Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172).
Гарантія на товар надається виробником та у разі виявлення технічної несправності продавець здійснює обмін або повернення коштів (відповідно до Закону "Про захист прав споживачів" та Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172).
Чому обирають нас?
Потрійна гарантія. Якщо товар вам не підійшов, менеджер відповів несвоєчасно або доставку було затримано – ми повністю повернемо гроші!
Доступні ціни. Ми самостійно імпортуємо товари, пропонуючи вам найкращі ціни на ринку. А ще ми готові обговорити ціну – телефонуйте нашим операторам!
Якість під контролем. Кожен товар проходить перевірку перед відправкою, щоб відповідати вашим очікуванням.
Надійна упаковка. Ми ретельно упаковуємо замовлення, щоб вони прибули до вас у ідеальному стані, незважаючи на роботу поштових служб.
Фотографії без сюрпризів. Усі зображення на сайті зроблені нами, тому ви отримаєте саме той товар, який бачите.
Сертифікована продукція. Наші товари відповідають національним стандартам безпеки та якості.
Довіра клієнтів. За 7 років роботи ми здобули довіру понад 117 000 покупців. 38% із них повертаються за новими покупками. Ми цінуємо ваші відгуки та завжди раді зворотному зв'язку!