




| Виробник | Gprinter |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Вага | 0.83 кг |
|---|
| Інтерфейси | Ethernet, USB |
|---|---|
| Автообрізка чека | є |
| Вологість при експлуатації | 10 - 80% |
| Джерело живлення | 24 В |
| Діаметр витратного матеріалу | 83 мм |
| Максимальна швидкість друку | 250 мм/с |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок, B: 9 x 17 точок, C: 24 x 24 точок |
| Температура зберігання | +5°C … +45°C |
| Тип | Настільний |
| Тип друку | прямий термодрук |
| Ширина витратного матеріалу | 80 мм |
Бюджетний, і при цьому високошвидкісний чековий принтер G-printer GP-D801 призначений для організації касових зон магазинів, кафе, ресторанів, аптек, поштових відділень, інтернет-магазинів тощо. Більш того, G-printer GP-D801 можна використовувати як принтер для програмного РРО, не купуючи фіскальний реєстратор або касовий апарат.
Підійде для юридичних осіб та ФОП – платників єдиного податку 2, 3 та 4 групи.
Базова комплектація даної моделі настільного термопринтера чеків оснащена інтерфейсами Ethernet, USB, ящик. Наявність інтерфейсу Ethernet дозволяє підключати принтер GP-D801 до комп'ютерної мережі та друкувати чеки з кількох керуючих пристроїв одночасно.
G-printer GP-D801 здійснює друк методом прямого термодруку зі швидкістю 250 мм/сек на термочутливій касовій стрічці шириною 58 мм або 80 мм. Дозвіл друку стандартний – 203 dpi.
Незважаючи на низьку вартість, модель POS принтера чеків G-printer GP-D801 оснащена надійним автообрізачем, розрахованим на 1.5 млн різів, а також термоголовкою з ресурсом вироблення 150 км.
Компактний, надійний, високопродуктивний та недорогий чековий POS принтер G-printer GP-D801 – це відмінне рішення для малого та середнього бізнесу, інтернет-магазинів, ФОП 2, 3 та 4 групи, де оптимальне поєднання ціни та якості обладнання мають ключове значення.
Переваги чекового принтера G-printer GP-D801:
Примітка: У деяких випадках можлива доставка через «Укрпошту» – уточнюйте деталі у наших операторів.
Ми піклуємося про вашу зручність і надаємо лише перевірені способи доставки!
Покупка без ризику (Пром-оплата):
Сплачуйте безпечно за допомогою функції Пром-оплата, яка гарантує повернення коштів у разі, якщо товар вам не підійшов.
Передоплата:
Здійснюйте прямий переказ коштів на нашу банківську карту. Реквізити доступні після натискання кнопки «Купити» у розділі «Оплата».
Накладений платіж (оплата при отриманні):
Розраховуйтеся за замовлення безпосередньо у відділенні поштового оператора після огляду товару.
Доставка з кількох складів:
Товари можуть бути відправлені з різних міст, залежно від кодів складів (YUT, BBB, K11 тощо). Якщо у замовленні є товари з однаковими кодами, вони будуть доставлені однією посилкою. У разі різних кодів доставка може здійснюватися окремо.
Наші способи оплати створені для вашої зручності та впевненості в кожній покупці!
Товар можна повернути без пояснення причин протягом 14 діб (відповідно до закону "Про захист прав споживачів" та Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172).
Гарантія на товар надається виробником та у разі виявлення технічної несправності продавець здійснює обмін або повернення коштів (відповідно до Закону "Про захист прав споживачів" та Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 року № 172).
Чому обирають нас?
Потрійна гарантія. Якщо товар вам не підійшов, менеджер відповів несвоєчасно або доставку було затримано – ми повністю повернемо гроші!
Доступні ціни. Ми самостійно імпортуємо товари, пропонуючи вам найкращі ціни на ринку. А ще ми готові обговорити ціну – телефонуйте нашим операторам!
Якість під контролем. Кожен товар проходить перевірку перед відправкою, щоб відповідати вашим очікуванням.
Надійна упаковка. Ми ретельно упаковуємо замовлення, щоб вони прибули до вас у ідеальному стані, незважаючи на роботу поштових служб.
Фотографії без сюрпризів. Усі зображення на сайті зроблені нами, тому ви отримаєте саме той товар, який бачите.
Сертифікована продукція. Наші товари відповідають національним стандартам безпеки та якості.
Довіра клієнтів. За 7 років роботи ми здобули довіру понад 117 000 покупців. 38% із них повертаються за новими покупками. Ми цінуємо ваші відгуки та завжди раді зворотному зв'язку!