










| Колір | Чорний |
|---|
| Вага в кг | 102 кг |
|---|---|
| Вхідний роз'єм | XLR |
| Вихідний роз'єм | XLR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові колеса | Немає |
| Доступно с | Май 2013 |
| Колеса | Да |
| Кількість низькочастотних динаміків | 2 |
| Корпус | Деревина |
| Хрестоподібний з'єднувач | Немає |
| Потужність (інформація виробника) | 4000 Вт |
| Назва | The box pro A 218 LA Subwoofer, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Розмір низькочастотного динаміка | 18 дюймів |
| Середньоваквадратична потужність (Вт) | 4000 Вт |
| Тип | Девайс |
| Тип конструкції | Басрефлекс |
| Топи Power | 0 Вт |
| ЗРОЗ макс. | 141 дБ |
| Фланець для кріплення на стійку | Немає |
| Ширина в мм | 950 мм |
| високий виріз | регульований |
| висота в мм | 1215 мм |
| глибина в мм | 590 мм |
| діапазон частот до | 100 Гц |
| диапазон частот от | 36 Гц |
| одиниць продажів | 1 шт |
| багатоканальний підсилювач потужності | Немає |
| номер предмета | 313916 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Активний подвійний 18-дюймовий сабвуфер З 4-дюймовою звуковою котушкою підсилювача класу D Потужність: 2x 2000 Вт Частотна характеристика: 36–100 Гц SPL макс.: 141 дБ 4 попередні налаштування: стандартний, InfraSub, кардіоїдний або користувальницький Мережеве підключення Вхід і вихід XLR Вхід PowerTwist і вихід Розміри: 1215 x 590 x 950 мм Вага: 101,68 кг Вкл. набір коліщаток Made in Europe Відповідний захисний чохол: Артикул № 334761 (не входить в комплект)Lauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!