









| Колір | Чорний |
|---|
| Вага в кг | 32,5 кг |
|---|---|
| Вхідний роз'єм | XLR |
| Вихідний роз'єм | XLR |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові колеса | 415294 |
| Доступно с | вересень 2014 р. |
| Колеса | Необов'язковий |
| Кількість низькочастотних динаміків | 1 |
| Корпус | Деревина |
| Хрестоподібний з'єднувач | XLR |
| Потужність (інформація виробника) | 750 Вт |
| Назва | The box pro Achat 115 Sub A, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Розмір низькочастотного динаміка | 15 дюймів |
| Середньоваквадратична потужність (Вт) | 750 Вт |
| Тип | Девайс |
| Тип конструкції | Басрефлекс |
| Топи Power | 0 Вт |
| ЗРОЗ макс. | 130 дБ |
| Фланець для кріплення на стійку | М20 |
| Ширина в мм | 680 мм |
| високий виріз | Регульований |
| висота в мм | 550 мм |
| глибина в мм | 435 мм |
| діапазон частот до | 200 Гц |
| диапазон частот от | 40 Гц |
| одиниць продажів | 1 шт |
| багатоканальний підсилювач потужності | Немає |
| номер предмета | 337824 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Активний 15-дюймовий сабвуфер Потужність: 750 Вт Діапазон частот: 45 - 200 Гц Піковий SPL: 130 дБ Регульований перемикач реверсу High Cut Phase Розміри (Ш x В x Г): 550 x 435 x 680 мм Вага: 32,5 кг Відповідні захисні футляри: Артикул № 250075 і артикул № 278185 (обидва не включені) Розроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!