portal logo
background

Як вибрати надійного продавця на Prom.ua?

Щоб надати вам найкращий досвід покупок у інтернеті, ми перевіряємо рівень сервісу та сертифікуємо компанії на порталі. Купуючи у перевірених продавців, ви можете не хвилюватися щодо вашого замовлення!

Скористайтесь фільтром по certificated icon надійним продавцям. Відобразяться товари тільки від сертифікованих компаній.

Програма сертифікації діє тільки у розділі «Споживчі товари».

filter image

Статус «Надійний продавець» — це:

 • Актуальное наличие и цена товара
  Актуальное наличие и цена товара

  Вы можете не переживать, что понравившегося товара не окажется в наличии. Надёжные продавцы следят за актуальностью товаров.

 • Быстрое оформление заказа
  Быстрое оформление заказа

  Надёжный продавец должен обработать заказ в течение часа, если у него рабочее время. На самом деле это происходит намного быстрее.

 • Лучшие отзывы покупателей
  Лучшие отзывы покупателей

  Рейтинг надёжных продавцов составляет не менее 90% положительных отзывов.

 • Выполнение условий возврата и обмена
  Выполнение условий возврата и обмена

  Надёжные продавцы обязуются осуществлять обмен или возврат товара по условиям, описанным в ЗУ «О защите прав потребителей».

Ми впровадили стандарти якості та пильно стежимо, щоб продавці їх підтримували. Якщо вони не виконують вимоги Програми сертифікації Prom.ua, отримують скарги і негативні відгуки від покупців, ми можемо анулювати сертифікат.

Переконливо просимо вас залишати відгуки по роботі надійних продавців. Ваші гарні відгуки важливі та необхідні - вони підтверджують якість роботи продавця.

rating image

Якщо ж ви зіткнулися з неналежною якістю обслуговування, обов'язково напишіть скаргу на skk@prom.ua.

Про неактуальну наявність або ціни на товари ви можете поскаржитися з особистого кабінету в списку замовлень або з картки товару. Для цього є кнопка "Інформація неактуальна?"

Asset 3 Asset 8