
| Матеріал | Скловолокно |
|---|
| Вид основної сировини | Органічне |
|---|---|
| Довжина: | 1 мм |
| Клас матеріалу з теплопровідності | Підвищена |
| Щільність | 300 кг/м3 |
| Товщина | 1 мм |
| Форма постачання матеріалу | Рулон |
| Ширина | 1000 мм |

Особливості скловолокна
Скловолокно є полотном, текстура якого складається з рубаних скловолокон в полімерному сполучному. Скловолокно застосовується зі смолою будь-якого типу.
Переваги скловолокна для роботи зі смолою

Виключна конструктивна міцність готових виробів.

Відмінна адгезія до смол

Простота використання, включаючи легкість ручного формування