


| Виробник | Mega |
|---|---|
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручки | Гума |
| Артикул | 0717040234103 |
|---|---|
| Вага | 0.8 кг |
| Тип термоса | для напоїв |
| Гарантія, міс | 12 |
| Діаметр горловини | 70 мм |
| Дизайн | жіночий, чоловічий |
| Комплектація | кришка |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь |
| Мoдель | 0 л, Slim 1 |
| Можна мити в посудомийній машині | Да |
| Об'єм | 1 л |
| Розміри | 310 x 90 мм |
| Збереження тепла | 8 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Збереження холоду | 12 год (за температури довкілля 20 °C) |
| Країна виробництва | Китай |
| Теплоізоляція | вакуум |
| Тип горловини | класична |
| Тип постачання | один предмет |
| Колір | зелений |
Тонкий і легкий дизайн для зручного перенесення. Ізоляція з подвійними стінками з нержавіючої сталі для максимального збереження температури.