





| Виробник | Boss |
|---|
| Вага ресивера в кг | 0,1 кг |
|---|---|
| Внутрішня батарея | Да |
| Висота ресивера в мм | 38 мм |
| Вихід | Джек 6,3 мм бал. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Гітарні канали | 1 |
| Глибина приймача в мм | 25 мм |
| Доступно с | ілюль 2018 р. |
| Використовувані частоти | 14 |
| Монтована антена | Немає |
| Назва | Boss WL-20 Wireless System, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Номер позиції | 442530 |
| Відділ продажів | 1 шт. |
| Відтворення стану батареї | 1 |
| Передавач з акумулятором | Да |
| Редкіт | Немає |
| Система заряджання | Немає |
| Тип | Девайс |
| Формат передавання | Цифровий |
| Частота | 2400 МГц |
| Ширина ресивера в мм | 87 мм |
| тип передавача | Гітарбаг |
| тип приймача | мобільний |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Радіосистема Plug-and-Play Для електрогітари та бас-гітари з пасивними звукознімачами з високим опором. Немає потреби в складному налаштуванні – просто з’єднайте передавач і приймач на десять секунд, щоб визначити оптимальне радіозв’язок. Нова розроблена технологія BOSS для преміального звуку без перешкод Низька затримка ( 2,3 мс) і радіус дії до 15 метрів (з вільним візуальним контактом) Вбудована акумуляторна батарея забезпечує безперервне відтворення до 12 годин Легке заряджання через стандартний USB-адаптер (5 В/500 мА або вище) Симуляція кабелю який відтворює природний ємнісний ефект 3-метрового гітарного кабелю Розміри (Ш x Г x В): 87 x 25 x 38 мм Вага: 60 г Відповідний передавач для заміни: Art.486908 (не входить в комплект)Lauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!