










| Виробник | Fun Generation |
|---|
| IP-сертифікація | Немає |
|---|---|
| Зовнішня висота | 320 мм |
| Зовнішня глибина | 420 мм |
| Зовнішня ширина | 670 мм |
| Внутрішня висота | 300 мм |
| Внутрішня глибина | 400 мм |
| Внутрішня ширина | 650 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | червень 2018 р. |
| Інтер'єр | Немає |
| Колеса | Немає |
| Маса | 6,3 кг |
| Матеріал | Фанера 4,4 мм |
| Назва | Fun Generation Eco Wood Case 6, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Візок | Немає |
| Тип | Універсальний чохол |
| Тип IP | Немає |
| Тип конструкції | Трудний випадок |
| Колір | Сірий/Чорний |
| Штабельований | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт. |
| номер предмета | 427664 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Транспортний кейс Конструкція кейса 2 ригелі Ручка валізи Зовнішні розміри: 670 x 420 x 320 мм Внутрішні розміри: 650 x 400 x 300 мм Вага: 6,3 кгLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!