










| Колір | Чорний |
|---|
| Зовнішня висота | 160 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина | 430 мм |
| Зовнішня ширина | 1100 мм |
| Внутрішня висота | 80 мм |
| Внутрішня глибина | 400 мм |
| Внутрішня ширина | 1050 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | ілюль 2022 р. |
| Інтер'єр | Змінне ділення |
| Маса | 3,7 кг |
| Матеріал | Тканина |
| М'який | Да |
| Назва | Flyht Pro Gorilla LED Bar Bag, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Номер позиції | 538263 |
| Відділ продажів | 1 шт. |
| Плечовий ремінь | Да |
| Візок | Немає |
| Тип | Девайс |
| Тип IP | Водостійкий |
| Тип конструкції | Сумка |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Дорожня сумка для світлодіодних панелей М’яка сумка для безпечного транспортування світлових ефектів і аксесуарів Міцна сумка з водовідштовхувальної поліестерової тканини 420D з ПВХ-покриттям З посиленою ручкою для перенесення та плечовим ременем Надійні блискавки З чотирма змінними розділювачами на липучках До 4 світлодіодних панелей Велике відділення для аксесуарів з еластичними тримачами для кабелю та сітчастою кишенею із застібкою-блискавкою Відділення для ноутбука макс. 370 x 270 x 45 мм Внутрішні розміри: 1050 x 400 x 80 мм Зовнішні розміри: 1100 x 430 x 160 смLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!