






| Колір | Чорний |
|---|
| Гарантія | 12 місяців |
|---|---|
| Глибина | 180 мм |
| Доступно с | май 2017 г. |
| Замки та засувки | 2x метелик |
| Колеса | Немає |
| Маса | 8,3 кг |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Назва | Thon Case for 2x Maui 28 G2 Top, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Відкидні ручки | 0 |
| Розміри | 905 х 330 х 180 мм |
| Ремінці Ручки | 1 |
| Спеціальні можливості/опції | Ніхто |
| Тип | Девайс |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 412447 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Чохол для 2 сателітних динаміків системи LD Maui 28 G2 Матеріал: 7 мм мультиплекс 30 x 30 мм алюмінієві краї 2 метелики 1 ручка з високоякісної синтетичної шкіри 2 замкові петлі 8 сталевих куточків 2 відділення з пінопластовою підкладкою Пінопласт на замовлення Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 90,5 x 33 x 18 см Вага: 8,3 кг Вага з динаміками: 19,4 кг Колір: чорний Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!