










| Колір | Коричневий |
|---|
| IP-сертифікація | Немає |
|---|---|
| Зовнішня висота | 345 мм |
| Зовнішня глибина | 335 мм |
| Зовнішня ширина | 1543 мм |
| Внутрішня висота | 300 мм |
| Внутрішня глибина | 300 мм |
| Внутрішня ширина | 1500 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | діабет 2005 р. |
| Інтер'єр | Немає |
| Колеса | Немає |
| Маса | 15 кг |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Назва | Thon Accessory Case 150x30x30 BR, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Візок | Немає |
| Тип | Універсальний чохол |
| Штабельований | Немає |
| варіанти | Тон Аксессуар 150 |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 175177 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Матеріал футляра для аксесуарів: березова фанера 7 мм, алюмінієві краї 30 x 30 мм, 4 кулькові кути середнього розміру вгорі, 4 кулькові кути, які можна складати знизу, 2 пружинні засувки-метелики 2 важкі складні ручки, великі замкові петлі, внутрішні розміри (Ш x В x Г). ): 150 x 30 x 30 см Зовнішні розміри (Ш x В x Г): 154 x 34 x 35 см Вага: 14 кг Колір: коричневий фенол Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!