










| Виробник | Thon |
|---|---|
| Колір | Коричневий |
| Висота (зовнішня) | 142 мм |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина | 490 мм |
| Глибина (зовнішня) | 490 мм |
| Доступно с | грудень 2021 р. |
| Заканчувати | Мультиплекс |
| Замки та засувки | 2x метелик |
| Маса | 11,2 кг |
| Матеріал | Фанера 6,8 мм |
| Назва | Thon Case Dingwall D-Roc 4 Standard, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Номер позиції | 530641 |
| Відділ продажів | 1 шт. |
| Ручки-ремішки | 1 |
| Тип | Девайс |
| Ширина (зовнішня) | 1295 мм |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Футляр підходить для однієї Dingwall D-Roc Standard Bass Виготовлений із 6,8 мм мультиплексної фенольної смоли з покриттям 22 x 22 мм Алюмінієвий край 2 Маленькі засувки-метелики 1 Шкіряна ручка 1 Замок футляра 8 Маленькі кути кульки 3 Замкові петлі Відповідна пінопластова вставка З відсіками для аксесуарів Зовнішні розміри (Ш x Г x В): прибл. 1295 x 490 x 142 мм Вага: прибл. 11,2 кг Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!