










| Колір | Помаранчевий |
|---|
| Висота (зовні) | 517 мм |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина (зовні) | 354 мм |
| Доступно с | лютий 2010 р. |
| Замки та засувки | 2x метелик |
| Колеса | Немає |
| Маса | 10,6 кг |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Назва | Thon Amp Case Orange PPC-112, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Параметри | Для Жовтогарячої КПП-112 |
| Ремінці Ручки | 0 |
| Ручки-засувки | 2 |
| Тип | Девайс |
| Ширина (зовні) | 611 мм |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 230539 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Нестандартний кейс для польоту для Orange PPC-112 Матеріал: березова фанера з покриттям ПВХ 7 мм 30 x 30 мм алюмінієві краї Принаймні 10 мм прокладка з пінопласту 2 складні ручки 2 великі пружинні замки-метелики Зовнішні розміри (Ш x В x Г): прибл. 615 x 520 x 355 мм Вага: 10,5 кг Вага з динаміком: 26,55 кг Колір: помаранчевий Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!