










| Колір | Коричневий |
|---|
| Зовнішня висота | 220 мм |
|---|---|
| Зовнішня глибина | 370 мм |
| Зовнішня ширина | 500 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | вересень 2016 р. |
| Маса | 5,5 кг |
| Назва | Thon Case Numark CDMIX USB, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Слайд для ноутбука | Немає |
| Тип | Девайс |
| Тип встановлення | Автономний |
| Функція столу | Немає |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 396638 |
| підходить для | Нумарк |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Транспортний кейс для Numark CD MIX USB Матеріал: 7 мм фанера, покрита фенольною смолою, 25 x 25 мм, алюмінієвий профіль, 2 засувки-метелики, 1 ручка на ремінці. Кути зі сталевими кульками. Поролон на дні та кришці. Прибл. 8 см місця для кабелю 4 гумові ніжки Пристроєм можна користуватися в футлярі Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 50 x 37 x 22 см Вага: 5,5 кг Вага з пристроєм: прибл. 10 кг Колір: фенол коричневий Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!