










| Колір | Коричневий |
|---|
| Гарантія | 12 місяців |
|---|---|
| Доступно с | Октябрь 2012 г. |
| Замки та засувки | 2x засувки |
| Колеса | Немає |
| Маса | 7,0 кг |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Назва | Thon Case for 2x Maui 28 Top Eco, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Відкидні ручки | 0 |
| Розміри | 901 х 345 х 185 мм |
| Ремінці Ручки | 1 |
| Спеціальні можливості/опції | підходить для 2 частин LD Systems Maui Tops |
| Тип | Девайс |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 279989 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Flight Case для 2 Maui Tops Для 2 Maui 28 супутникових динаміків Матеріал: 7 мм мультиплекс 30 x 30 мм алюмінієві краї Підкладка з піни 2 засувки, що замикаються 1 тканинна ручка Кути зі сталевими кульками Зовнішні розміри (Ш x Г x В): 90,1 x 34,5 x 18,5 см Вага: 7 кг Вага з 2 динаміками: приблизно 15,6 кг Колір: фенольний коричневий Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!