










| Виробник | ОГОЛОШЕННЯ |
|---|---|
| Колір | Помаранчевий |
| Висота (зовні) | 335 мм |
|---|---|
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина (зовні) | 350 мм |
| Доступно с | квітень 2012 р. |
| Замки та засувки | 2x метелик |
| Колеса | Немає |
| Маса | 8,6 кг |
| Матеріал | Фанера 7 мм |
| Назва | Thon Amp Case Orange Head, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Параметри | Для жовтогарячого топтейлу |
| Ремінці Ручки | 0 |
| Ручки-засувки | 2 |
| Тип | Девайс |
| Ширина (зовні) | 620 мм |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 280213 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Футляр для підсилювача Orange Amp Head Спеціальний кейс для підсилювача, який підходить для таких моделей підсилювачів: Orange AD-200B (Mk3), Rockerverb 50H, Rockerverb 100H, Thunderverb 50H, Thunderverb 200H, Dual Dark 50, Dual Dark 100, TH-100H, OR100 Фанера 7 мм 30 x 30 мм Алюмінієві краї 1-5 см Підкладка з пінопласту 2 Складні ручки 2 Середні пружинні засувки-метелики Середні сталеві кулькові кути Вироблено в Німеччині Зовнішні розміри (Ш x Г x В): прибл. 620 x 350 x 335 мм Внутрішні розміри: Дно / Корпус: 55,8 x 28,8 x 23,2 см Внутрішні розміри кришки: 55,8 x 28,8 x 4,5 см Вага прибл. 8,6 кг Вага з оранжевою головкою: прибл. 32,2 кг (головка підсилювача не входить) Колір: помаранчевий (RAL 2008)Lauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!