










| Виробник | Thomann |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| IP-клас | Немає |
|---|---|
| Зовнішня висота | 184 мм |
| Зовнішня глибина | 315 мм |
| Зовнішня ширина | 455 мм |
| Внутрішня висота | 170 мм |
| Внутрішня глибина | 300 мм |
| Внутрішня ширина | 440 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доступно с | август 2020 г. |
| Інтер'єр | 1 мікрофон + аксесуари |
| Колеса | Немає |
| Матеріал | Пластик/Алюміній |
| Назва | Thomann Case Rode NT1/NT2, гарантія > магазин Lauda 2.0! |
| Тип | Девайс |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 486805 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Футляр підходить для Rode NT1-A, NT1 і NT2-A Матеріал: пластик/алюміній 2 металеві петлі 2 замки, що замикаються, вкл. ключ Внутрішня частина з піною EVA на верхній кришці Ручка корпусу Внутрішні розміри: 440 x 300 x 170 мм Зовнішні розміри: 455 x 315 x 184 мм Вага. 3,4 кг Колір: чорнийLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!