




| Виробник | Falcon |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Стартер |
| Призначення інструменту | Мотокоса/Тример |
| Вид приводу інструменту | ДВС |
| Тип запуску | Ручний |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Внутрішній діаметр | 51 мм |
| Зовнішній діаметр | 51 мм |
| Напруга | 2.2 В |
| Кількість в комплекті | 1 шт. |
| Країна бренду | Японія |
|---|
Стартер для мотокоси:
Параметри вказані на фото.