Як вибрати надійного продавця на Prom.ua?

Щоб надати вам найкращий досвід покупок у інтернеті, ми перевіряємо рівень сервісу та сертифікуємо компанії на порталі. Купуючи у перевірених продавців, ви можете не хвилюватися щодо вашого замовлення!

Швидко знайти в каталозі товари від сертифікованих компаній можна за допомогою відповідного фільтра.

Програма сертифікації діє тільки у розділі «Споживчі товари».

Статус «Сертифікована компанія» — це:

 • Актуальна наявність та ціна товару

  Ви можете не переживати, що товар, який сподобався, не виявиться в наявності. Сертифіковані компанії стежать за актуальністю позицій.

 • Швидке оформлення замовлення

  Замовлення, зроблене в робочий час, має бути оброблено сертифікованою компанією не довше, ніж за 1 годину. Насправді це відбувається набагато швидше.

 • Кращі відгуки покупців

  Рейтинг сертифікованих компаній становить не менше 90% позитивних відгуків.

 • Виконання умов повернення та обміну

  Сертифіковані компанії зобов'язуються здійснювати обмін або повернення товару за умовами, описаним у ЗУ «Про захист прав споживачів».

Ми пильно стежимо за стандартами якості сертифікованих компаній. Якщо компанія не виконує вимоги програми, отримує багато скарг та негативних відгуків, це може привести до перегляду або анулюванню її сертифіката. Тому не забувайте залишати зворотний зв'язок про якість обслуговування компаній!

Зверніть увагу, що знак сертифікації не підтверджує оригінальність товару, наявність сертифікатів якості або інших дозвільних документів.