Prom – найбільший маркетплейс України

UMI X1

Плата нижня для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Плата нижня для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Готово до відправки
247 ₴

Плата робоча для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Плата робоча для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Готово до відправки
609 ₴

Камера основна для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Камера основна для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Готово до відправки
180 ₴

Системна плата Umi X2 для телефона 1/16Gb
Системна плата Umi X2 для телефона 1/16Gb
Готово до відправки
150 ₴

Системна плата Umi X2 для телефона 1/32Gb
Системна плата Umi X2 для телефона 1/32Gb
Готово до відправки
200 ₴

Кришка для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Кришка для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Готово до відправки
203 ₴

Середня частина корпусу для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Середня частина корпусу для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Готово до відправки
119 ₴

Чохол на пояс Polo для Umi X1 Pro
Чохол на пояс Polo для Umi X1 Pro
В наявності
199 ₴

Динамік для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Динамік для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Готово до відправки
84 ₴

Динамік музичний для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Динамік музичний для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Готово до відправки
84 ₴

Кнопка увімкнення для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Кнопка увімкнення для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Готово до відправки
95 ₴

Транзистор UMX1N marking X1 ROHM корпус SOT363
Транзистор UMX1N marking X1 ROHM корпус SOT363
Готово до відправки
5.0 
75 ₴

Кнопка гучності для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Кнопка гучності для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Готово до відправки
95 ₴

Провід антени для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Провід антени для UMI X1 Pro б.у. оригінал
Готово до відправки
95 ₴

Чохол-кобура для Neffos X1 футляр на пояс від Polo
Чохол-кобура для Neffos X1 футляр на пояс від Polo
В наявності
199 ₴

Захисне скло 2E універсальне 4.7" з розмірами 64*132 мм
Захисне скло 2E універсальне 4.7" з розмірами 64*132 мм
В наявності
89 ₴

Чохол книжка універсальна 5 Blackview BV2000 BV5000 Neffos X1 OnePlus 3T
Чохол книжка універсальна 5 Blackview BV2000 BV5000 Neffos X1 OnePlus 3T
Недоступний
229 ₴

Книжка обкладинка Neffos X1 Google Pixel Huawei Nova відкидний футляр чохол
Книжка обкладинка Neffos X1 Google Pixel Huawei Nova відкидний футляр чохол
Недоступний
229 ₴

Чохол на пояс 2E Xiaomi Mi 5x/A1 кобура футляр на ремінь
Чохол на пояс 2E Xiaomi Mi 5x/A1 кобура футляр на ремінь
Недоступний
275 ₴