BT137-600E симістор (NXP-Philips)
Код: 00660
Під замовлення. Відправка з 27.05.2026
10+ купили
Доставка
  • Іконка доставки
    Нова Пошта
Оплата та гарантії
  • Іконка оплати
    Безпечна оплата карткою
    Зображення для Безпечна оплата карткою
    Без переплат
    Prom гарантує безпеку
    Повернемо гроші при відмові від посилки
  • Іконка оплати
    Післяплата
    Нова Пошта, Самовивіз
    Оплата на рахунок
    IBAN UA953052990000026008036705932
BT137-600E симістор (NXP-Philips) - фото 1 - id-p91234641
Характеристики та опис
Основні
Виробник
Philips
Спосіб монтажуПайка
Тип тиристораСімістор
Країна виробникКитай
Користувальницькі характеристики
RMS on-current state
VDRM repetitive peak off-state voltage:600В
Виробник:NXP Semiconductors
Технічні характеристики:завантажити PDF
BT137-600E,127 — TRIAC 600V 8A TO220AB
Виробник NXP Semiconductors
Шкідливі речовини RoHS   Без свинцю
Тип симістра Logic - Sensitive Gate
Тип монтажа Through Hole
Конфігурація Single
Струм — утримання (макс.) 20mA
Напруга — закритого стану 600 В
Ток отпирания 10mA
Ток - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) 65A, 71A
Струм відкритого стану (It (RMS) (Max) 8A
Напруга відпирання (Vgt) (Max) 1.5V
Корпус TO-220AB-3
Manufacturer: NXP
RoHS: RoHS Compliant Details
On-State RMS Current (It RMS): 8 A
Non Repetitive On-State Current: 71 A
Rated Repetitive Off-State Voltage VDRM: 600 V
Off-State Leakage Current @ VDRM IDRM: 0.1 mA
On-State Voltage: 1.3 V
Holding Current (Ih Max): 20 mA
Gate Trigger Voltage (Vgt): 0.7 V
Gate Trigger Current (Igt): 11 mA