










| Тип | Зовнішня |
|---|
| Гарантія | 12 місяців |
|---|---|
| Глибина | 475 мм |
| Доступно с | діабет 2021 р. |
| Вимірювання | 580 х 475 х 273 мм |
| Маса | 7,5 кг |
| Матеріал | Мультиплекс 6,8 мм |
| Назва | гарантія > магазин Lauda 2.0!, Thon Case Moog Subsequent 25 |
| Відкидні ручки | 0 |
| Параметри | Немає |
| Ремінці Ручки | 1 |
| одиниць продажів | 1 шт |
| номер предмета | 510441 |
| показати більше | показати більше |
Наш магазин надає гарантію 12 місяців.
Flight Case Підходить для Moog Subsequent 25 Покритий фанерою 6,8 мм, фенольна смола, 25 x 25 мм, алюмінієвий край 4 засувки-метелики 1 ручка зі штучної шкіри 8 середніх сферичних кутів Підкладка з пінопласту Пристроєм можна керувати в нижньому відділенні. Усі з’єднання вільний доступ Зовнішні розміри (Ш x Г x В): прибл. 580 x 475 x 273 мм Вага: прибл. 7,5 кг Колір: коричневий Зроблено в НімеччиніLauda 2.0 – експерт у світі звуку! Ми пропонуємо широкий вибір професійного звукового та студійного обладнання для музикантів, продюсерів, діджеїв та звукорежисерів. У нашому асортименті – мікшерні пульти, мікрофони, аудіоінтерфейси, студійні монітори, навушники, аксесуари та багато іншого обладнання. Гарантуємо високу якість, доступні ціни та швидку доставку. Наші спеціалісти допоможуть обрати оптимальне обладнання для вашого проекту.
Вибирайте Lauda 2.0 – ідеальний звук починається тут!