







| Виробник | Micro |
|---|---|
| Вага | 2.1 кг |
| Вікова група | Дитяча |
| Висота рульової стійки | 67 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість коліс | 3 |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне навантаження | 50 кг |
| Матеріал рами | Пластик |
| Особливості | Ножні гальма |
| Стан | Новий |
| Тип | Кикборд |
| Колір | Синій |
| Габариті, см | 55 x 20.5 x 27 |
|---|---|
| Додатково | анодована стійка керма, висота керма: 53-67 см, дека посилена скловолокном, підшипники: ABEC 9, розмір деки: 30 х 11 см, розроблено у співпраці з медиками |
| Матеріал коліс | Полиуретан |