




| Виробник | Philips |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість програм приготування | 12 |
| Об`єм | 6.2 л |
| Тип управління | Електронне |
| Вага | 4.05 кг |
|---|---|
| Висота | 40.4 мм |
| Глибина | 30.9 мм |
| Ширина | 30.8 мм |
| Довжина мережевого шнура | 0.8 м |
|---|---|
| Колір корпусу | Чорний |
| Місткість картоплі | 0.8 г |
|---|---|
| Кількість режимів приготування | 12 |
| Максимальна температура | 200 °C |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм оливи | 6.2 л |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |