










| Виробник | Chieftec |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Type-C | 1 |
|---|---|
| Аудіовиходи | 2 |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 329x170x408 |
| Категорія | GL Корпус Chieftec Mini Max Line 3.1 Tower Black для Micro ATX Mini ITX комп'ютера з USB Type-C і вент LO31/PR |
| Кількість попередньо встановлених вентиляторів | 1 |
| Количество отсеков 2.5" | Немає |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 (Ultra Slim Line) |
| Максимальна висота кулера ЦП | 143 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 270 мм |
| Мект для вентиляторів | 2 |
| Мект для вентиляторів на бічній панелі | Немає |
| Мект для вентиляторів на верхній панелі | Немає |
| Мект для вентиляторів на задній панелі | 1x90 мм |
| Мект для вентиляторів на нижній панелі | Немає |
| Мект для вентиляторів на передній панелі | 1x80 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | Немає |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | Немає |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | Немає |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | Немає |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | Немає |
| Підсвічування | Немає |
| Порти USB 2.0 | 2 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Немає |
| Розташування БЖ | знизу |
| Тип корпусу | Mini Tower |
| Форм-фактор | Micro ATX, Mini ITX |
| Колір | Black |

BS-20B-OP із серії UNI від CHIEFTEC — це універсальний компактний комп’ютерний корпус у корпусі Mini Tower, що поєднує в собі функціональність і сучасний професійний дизайн. Завдяки мінімальній займаній площі та загальному об’єму менш ніж 20 літрів, BS-20B-OP ідеально підходить для дому та офісу, не жертвуючи такими важливими функціями, як повна підтримка материнських плат mATX, сумісність із джерелами живлення ATX, надтонкий оптичний привід, і навіть карткова графіка завдовжки до 270 мм. Його численні особливості включають зручний поворотний механізм, який дозволяє легко встановлювати, частково без інструментів. На елегантній передній панелі, непідвладній часу, розташовані всі важливі порти, включно з портом USB Type-C.
| Назва | Од.Вим. | Значення |
|---|---|---|
| Колір | Black | |
| Блок живлення | без БЖ | |
| Порти USB 2.0 | 2 | |
| Порти USB 3.0 | 1 | |
| Аудіовиходи | 2 | |
| Кількість відсіків 3.5" | 2 | |
| Розташування БЖ | знизу | |
| Кількість відсіків 2.5" | немає | |
| Підсвічування | немає | |
| Type-C | 1 | |
| Прозора бічна панель | ні | |
| Тип корпусу | Mini Tower | |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 1 | |
| Максимальна довжина відеокарти | 270 мм | |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x90 мм | |
| Місць для вентиляторів | 2 | |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 1x80 мм | |
| Форм-фактор | Micro ATX, Mini ITX | |
| Кількість відсіків 5.25" | 1 (Ultra Slim Line) | |
| Місць для вентиляторів на нижній панелі | немає | |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | немає | |
| Місць для вентиляторів на бічній панелі | немає | |
| Підтримка рідинного охолодження на верхній панелі | немає | |
| Підтримка рідинного охолодження на нижній панелі | немає | |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | немає | |
| Підтримка рідинного охолодження на бічній панелі | немає | |
| Місць для вентиляторів на верхній панелі | немає | |
| Максимальна висота кулера ЦП | 143 мм | |
| Габарити корпусу | 329x170x408 |
Обережно!На ринку Ураїни з'явилися люди, які пропонують дешеві імітації під видом якісного товару!Будьте пильні. Ми забезпечуємо вам можливість купити в Україні лише справжній товар, який надійно працює та приносить радість у використанні, про це можете почитати у відгуках наших клієнтів.
Відгуки реальних клієнтів - покажуть правду!

Наш магазин – це довіра клієнтів, підтверджена відгуками. Переконайтесь самі!
Прозорість та репутація - наша основа!

Чесність та відкритість – наші принципи. Вся інформація на сайті – максимум довіри!
Повернення товару – легко і без проблем!

Повернення – це просто! Захищаємо ваш спокій та комфорт.
Сервіс – 10 років досвіду – це гарантія якості!

Досвідчені консультанти – швидка допомога у виборі. Сервіс на висоті!
Доставка та оплата – оперативно та зручно!

Доставка – максимально швидка! Оплата – будь-яким зручним способом!
✅ Перевірка товару перед відправкою! ✅
Відгуки покупців - краще за будь-які слова!






