


| Виробник | 2E |
|---|
| Type-C | 1 |
|---|---|
| Аудіовиходи | 1 (Combo) |
| Блок живлення | без БЖ |
| Габарити корпусу | 413 x 330 x 185 мм |
| Кількість попередньо встановлених вентиляторів | 4 |
| Количество отсеков 2.5" | 3 |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 |
| Кількість відсіків 5.25" | Немає |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм |
| Мект для вентиляторів | 4 |
| Мект для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм |
| Мект для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 240 мм |
| Підсвічування | RGB |
| Порти USB 2.0 | 1 |
| Порти USB 3.0 | 1 |
| Прозора бічна панель | Да |
| Розташування БЖ | зверху |
| Тип корпусу | Midi Tower |
| Товар | DM Корпус Mid Tower специфікація 2.2 2E Credo Plus V510B чорний для ATX Micro ATX Mini ITX з RGB-венті SPE, LZ |
| Том | специфікація 2.2 |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX |
| Колір | Black |

Передня та бічні панелі перфоровані, що забезпечує активну циркуляцію повітряних потоків. Отвори мають оптимальний діаметр, затримують пил та дрібні частинки ззовні.
Виготовлений зі сталі 0.7 мм. Типорозмір корпусу Mid Tower - це сумісність із материнськими платами ATX, Micro ATX, Mini ITX. 2E GAMING Credo Plus V510B підійде для складання компактної домашньої або офісної системи, а також ігрової або робочої станції. Виглядає бездоганно та сучасно.
Корпус надає можливості монтажу достатньої кількості накопичувачів та численних плат розширення (7 слотів розширення), відеоадаптера довжиною до 310 мм. У корпусі передбачено простір для акуратного розміщення кабелів, можна встановити два вентилятори, охолодження для процесора висотою до 160 мм.
У корпусі встановлено 4 х 120 мм Rainbow (Molex) вентилятори. Можливо встановити двосекційну систему рідинного охолодження на передню панель та односекційну систему на задню панель. Для підключення, керування та контролю за комп'ютерною п
| Назва | Од.Вим. | Значення |
|---|---|---|
| Колір | Black | |
| Блок живлення | без БЖ | |
| Порти USB 3.0 | 1 | |
| Порти USB 2.0 | 1 | |
| Кількість відсіків 2.5" | 3 | |
| Кількість відсіків 3.5" | 1 | |
| Розташування БЖ | зверху | |
| Кількість відсіків 5.25" | немає | |
| Аудіовиходи | 1 (Combo) | |
| Підсвічування | RGB | |
| Прозора бічна панель | так | |
| Type-C | 1 | |
| К-ть передвстановлених вентиляторів | 4 | |
| Тип корпусу | Midi Tower | |
| Максимальна довжина відеокарти | 310 мм | |
| Максимальна висота кулера ЦП | 160 мм | |
| Підтримка рідинного охолодження на задній панелі | 120 мм | |
| Місць для вентиляторів | 4 | |
| Місць для вентиляторів на задній панелі | 1x120 мм | |
| Місць для вентиляторів на передній панелі | 3x120 мм | |
| Підтримка рідинного охолодження на передній панелі | 240 мм | |
| Форм-фактор | ATX, Micro ATX, Mini ITX | |
| Габарити корпусу | 413 x 330 x 185 мм |
Будьте пильнi! На ринку з’явилося багато пiдробок низької якості, якi видають за opигiнaл!
Ми гарантуємо найвищу якicть нашої продукції в Україні, яка бездоганно виконує свої функцiї та дарує вам лише позитивнi емоції.
Рекомендації та позитивнi вiдгуки вiд реальних покупцiв

Наш інтернет-магазин пишається численними схвальними вiдгуками вiд задоволених клієнтів. Перегляньте їхнi думки та рекомендацii безпосередньо тут або на нашому сайті, щоб переконатися у правильностi вашого вибору.
Відкритість та поряднicть

Ми будуємо відносини з клієнтами на основі чесності та відкритості, завжди готові йти назустріч. Всі деталi про товари, гарантii та умови обміну чітко прописані на сайті, що забезпечує довipу та взаєморозуміння.
Зручне повернення без зайвих клопотів

Ми розуміємо, що іноді трапляється, що річ не пiдiйшла. Тому наша система повернення проста та зрозуміла, щоб ви почували себе впевнено та спокійно пiсля покупки.
Висококласний сервіс, 10 рокiв досвiду

Наші фахівці завжди готові надати професійну консультацію та допомогти з вибором. Ми цiнуємо кожного клієнта та прагнемо зробити ваш досвід покупок максимально приємним та зручним.
Оперативна доставка та рiзнi варiанти оплати

Ми забезпечуємо швидку доставку по всій країні, а також пропонуємо широкий спектр способів оплати, включаючи онлайн-платежі та оплату при отриманні. Обирайте опцію, яка вам найзручніша.
✅ Кожен товар проходить ретельну перевiрку перед вiдправкою ✅
Відгуки наших вдячних клієнтів






