





| Виробник | HyperX |
|---|
| Гаратния | 24 Месяца |
|---|---|
| Зісковзання | Нове |
| Виробник | HyperX |
|---|---|
| Гарантія | 2 роки в сервісі зовнішньому |
| Група продуктів | клавіатури HyperX |
| Призначення | для геймерів |
| Typ клавіатури | традиційна |
| Зєднання | дротова |
| Інтерфейс | USB |
| Колір | чорний |
| Typ клавіші | мембранне |
| Макет клавіші | англійська (US INTL ANSI) |
| Різновид клавіші Системаowych | Windows |
| розмір | 100% (full-size) |
| Клавіші числове | Так |
| Підсвічування | Так |
| Живлення | з пристрою |
| Версія | дротова |
| характеристики підstawowe Різновид | клавіатура Англійська |
| Вигляд i обудова Клавіші мультимедійне | Так |
| колесо прокручування | НІ |
| сенсорна панель | НІ |
| Довжина кабелю | 1.8 m |
| Ширина | 44.32 cm |
| Глибина | 17.53 cm |
| Висота | 3.57 cm |
| Вага | 1121 g |
| Додаткові інформації Модель | HyperX Alloy Core RGB |
| Виробник Nazwa виробника / importera | HyperX HP HP REG 23010, 08028 Barcelona, Spain 08028 Barcelona Hiszpania ES Email: reg@hp.com |
| Код Виробника | (4P4F5AA#ABA - |