






| Виробник | Власне виробництво |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид виробу | Підвіска |
| Матеріал | Латунь |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Вага | 16 г |
| Стан | Новий |
Підвіска Сварог з дерев'яним футляром.
Характеристики:
• матеріал: латунь
• розміри ~28 ×11×11 мм
• вага підвіски ~16 г
• вага футляру ~70 г
Сварог - бог вогню та металу, що й подарував людству найцінніший дар - метал і секрети його обробки. Саме завдяки йому люди змогли створити перші знаряддя праці та зброю для захисту. У часи війни Сварог дає полум’я, що гартує серця найсильніших, допомагаючи їм стояти на захисті рідної землі, нищачи ворогів.