









| Виробник | ProLogiX |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Потужність блоку живлення | 500 Вт |
| Форм-фактор | ATX |
| Типорозмір | Miditower |
| Спосіб встановлення | вертикальний |
| Підтримувані материнські плати | ITX |
| Підтримувані материнські плати | ATX |
| Підтримувані материнські плати | Micro - ATX |
| Наявність блока живлення | з блоком живлення |
| Розташування блока живлення | верхнее |
| Потужність блока живлення | 500 Вт |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5" | 4 |
| Кількість слотів розширення | 6 |
| Місця для додаткових вентиляторів | Back 1x12 см |
| Зовнішні роз'єми | 1 x USB 2.0 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x USB 3.0 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Встановлення довгих відеокарт | 320 мм |
| Максимальна висота процесора | 160 мм |
| Матеріал корпусу | метал 0,7 мм |
| Матеріал корпусу | метал |
| Вага, кг | 4.7 кг |
| Колір | чорний |
Інтернет-магазин МЕВС — оптимальні товари за об'єктивними цінами.
Роздрібні магазини нашої компанії в містах: Дружківка, Краматорська, Каменське.
Зв'язок із менеджером за телефонами:
+38 (050) 342-00-32 * , (098) 903-22-33 *