
| Виробник | SkyDance |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Тип управління | Дистанційне |
| Струм | 0.45 А |
| Регулювання | Яскравості |
| Кількість каналів | 1 |
| Робоча напруга (В) | 12-36 |
| Висота | 20 мм |
|---|---|
| Ширина | 36 мм |
| Довжина | 111 мм |
| Кількість зон | 1 |
|---|---|
| Вид управління | протоколу ZigBee 3.0 |
| Передача даних | ZigBee 3.0 (2.4GHz) |
| Тип обладнання | Контролер-приймач ZigBee |
1-кнопковий ZigBee пульт дистанційного керування із сенсорною панеллю та кнопкою виклику сцени.
Опис: