
| Виробник | Philips |
|---|---|
| Застосування освітлення | Для медичних установ, Для офісних приміщень, Для навчальних закладів, Для виставкових залів |
| Тип розсіювача | Мікропризма |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Потужність | 40 Вт |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Термін служби | 35000 годин |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Світловий потік | 4000 лм |
|---|
| Довжина | 595 мм |
|---|---|
| Висота | 33 мм |
| Ширина | 595 мм |
Стельові світильники призначені для організації загального освітлення адміністративних, громадських, житлових приміщень. В основі світильників Pilа використовуються потужні світлодіоди, термін експлуатації яких становить до 35 000 годин, а потужність світлового потоку не має рівних. Світильник RC007B ідеально підходить для офісних, муніципальних приміщень (лікарні, школи, дитячі садки, виробничі приміщення), а також для встановлення в магазинах, торгових центрах тощо.