Цепь SEQUOIA для SBC2004M в Україні
Шина SEQUOIA 22-2004-23-34 4 дюйми 1.1 мм для міні-пилки SEQUOIA SBC2004M крок ланцюга 1/4 дюйми
Готово до відправки
від 50 /міс
249.20
Шина SEQUOIA GB-05 5 дюймів 1.1 мм для ланцюгових пилок SBC2004M та SBC2004M-QV з кроком ланцюга 1/4 дюйма
Готово до відправки
від 60 /міс
299.04
Ланцюг SEQUOIA 0.325", 1.5 мм, 72 ланки, 18"/45 см (21BPX72E)
701
100%
Ланцюгова пила SEQUOIA міні, 20V, 2Ah, шин 10 см SBC2004M-QV garage
від 310 /міс
Ланцюг SEQUOIA 22-2004-23-33 товщина 1.1 мм довжина 4 /10 см кількість звеньев 28 шт шаг 1/4 дюйма
від 50 /міс
Ланцюг SEQUOIA CH-05141132 1/4 дюйм 5 дюймов 32 звена товщина 1.1 мм
від 58 /міс
Ланцюг для пили SEQUOIA CH-08141145 довжина 20.3см крок 1/4 дюйма товщина ланки 1.1 мм
В наявності
від 126 /міс
631
SEQUOIA Цепочка 22-2004-23-33 1/4" 1.1 мм 28 ланок для міні-пили SBC2004M